Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha első randin bicajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lol2 kérdése:

Ha első randin bicajozni mennénk az jó lenne?

Figyelt kérdés
..

2013. júl. 23. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Aha, valami ultramaraton túrát keressetek, az romantikus.:)
2013. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Jó kis program lehet ha mellette folyamatosan beszélgettek de ha nagy városban élsz..hát? nagy a a forgalom?menjetek inkább sétálni hívd meg fagyizni..
2013. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Jó ötlet!:D nem tudom hogy arrafelé van-e esetleg erdő! akkor mehetnétek arra fele vagy esetleg vízparti részek..
2013. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi hogy ilyen gyorsak voltatok:D, erdő van elég nagy város Nyíregyházán lakok:D de ő a város szélén lakik ahol már nincs nagy forgalom:D
2013. júl. 23. 13:41
 5/17 anonim ***** válasza:

Inkább séta, ha nem akarsz izzadságtól büzlő randit :)

Főleg ebben a melegben...nem ajánlom a bicózást semmiképpen !

2013. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
az előttem szólónak igaza van vegyétek majd figyelembe a hőséget a programok választásakor!:D én is majd ki purcanok ilyen melegbe biciklizni.:) jó szórakozást nektek!:)
2013. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
délután mennénk amikor már nincs olyan meleg:D
2013. júl. 23. 14:00
 8/17 anonim ***** válasza:

Egyébként kaját, piát, pokrócot fel a csomagtartóra, ki a folyópartra REGGEL és ott elszórakozgathattok(ilyen szó van?).

Mi már csináltuk többször és jó.:)

2013. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Reggel hűvös van, valamint a reggeli és délelőtti órákban kevesebben járnak ilyen helyekre, így sokkal "meghittebb" lehet.
2013. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó ötlet, elég egyedi. Délután ne menjetek, mert tényleg nagyon meleg van már akkor. Szóval én inkább 2. randinak ajánlanám a dolgot. Mennyit szeretnétek biciklizni? Szerintem ha az erdőből (erdei tornapálya) indultok akkor egy jó kis túra Nagyhalász, majd vissza. De mehettek pl. a 4-es út mellett Pazony-Kabalás felé. A lényeg, hogy ha megérkeztek, akkor szerintem piknikezzetek :) Mind a két hely alkalmas erre.
2013. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!