Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyáltalán olyan lányok akiknek bejövök? (kép)

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy a velem egyidősekhez képest baromi alacsony vagyok és nagyon gyerek fejem van.pedig már 18éves vagyok,kb az összes lánynál próbálkoztam már akit ismerek,de mindig megkaptam,hogy legyünk inkább barátok..ez már örökre így marad?kezdek félni.!

[link]



#zeruzkfzu
2013. júl. 22. 21:40
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
165..:(
2013. aug. 4. 21:21
 32/36 iza123 válasza:
szerintem nagyon helyes vagy! És nyugi ,majd valamikor dögleni fognak rád a lányok!
2013. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszel, egyszerűen nem jönnek be az ehte deutsch típusú fiúk.

De látod mennyi pozitív választ kaptál, sokaknak nagyon is tetszel. :)

2013. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Én egy évvel idősebb srác vagyok. Az én tapasztalataim amiket nem csak a saját, hanem a velem egyidős barátaimmal szereztem azt mutatják, hogy a korunk beli szép lányoknál nem sok esélyünk van, mert azok rendszerint a jóval idősebb srácokkal mennek el. Talán neked is ezért nehéz barátnőt találni. Nem azt mondom, hogy ez a tapasztalat minden esetben így van, de felénk most ez járja.
2013. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Ordibálj sokat és elmehetsz Gordon Ramsey imposztornak :DD
2013. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

#35


Téényleg hasonlít rá :DDDD

2013. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!