Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy azok a...

Lehetséges, hogy azok a lányok, akiknek bejövök külsőre, nem is vannak fent szinte sosem facebookon, ezért nem írnak rám a csajok, ha kiírom, hogy írjatok lányok?

Figyelt kérdés
Meg, ha rá is írok így magamtól idegen csajokra, akkor is elég ellenségesek, ha van képem, akkor általában letiltanak, most is 30 napar tiltva lettem, de fura mód, ahol nincs képem, másik fb) ott bezzeg már jobban visszaírnak, kíváncsiak, hogy ki lehetek, bár, amint képet látnak utána szintén eltűnik a lelkesedés. Sajnos annyit csalódtam, hogy semmi önbizalma, úgy érzem minden lány rondának tart, vagy nem értem miért nem találok olyan lányt, akinek bejönnék, amikor még a myvipes időben volt, hogy egy jó csaj megkérdezte van-e barátnőmm, bejöttem neki meg szép csajok a suliban gyakran néztek stb. Á, most meg... :(
2013. jún. 2. 02:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

van élet a fb-n kívül is :D

tessék az életbe ismerkedni valahogy annyi hely van mint a pícsa

2013. jún. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Facebook-függők általában ilyenek. A normálisabb emberek nem Facebook-on lógnak egyfolytában, és nem is ismerkednek ott.
2013. jún. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ha kiírod, hogy írjatok, lányok, akkor 2 dolog fordul meg egy nő fejében

a) nőcsábász (felejtős)

b) kétségbeesett férfi, akinek bárki jó (felejtős)


Máshogy próbálkozz, és ne mindenkinél egyszerre.

2013. jún. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pont nem rég voltam kint a városban is csajozni, de az nem olyan hatékony, ráadásul onnan is csak lány barátaim vannak, egynek sem jövök be, nem tudom miért nem találok olyan lányt, aknek bejönnék végre már. :(
2013. jún. 2. 02:50
 5/12 anonim ***** válasza:

"ha kiírom, hogy írjatok lányok"

magyarul-átadom a kontrollt.

az a tulajdonság nem éppen pin-a mágnes.

egy foglalt,vagy nem tisztázott állapotú,titokzatos manus sokkal izgalmasabb nekik,mint egy kétségbeesett.

2013. jún. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha csak fele annyi időt töltenél az utcán, társaságban, mint a neten, több esélyed lenne.
2013. jún. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Oké, aláírom, hogy léteznek olyan pasik, akik csak neten képesek ismerkedni. Én is közéjük tartozom, de akkor sem szabad átadni az irányítást. Nem fognak csak úgy írni, ha csak úgy kiírod, hogy írjanak. Ha megtetszik egy lány, akkor inkább írj te neki pár sort, de lehetőleg ne olyan stílusban, hogy azt hihessen, egy perverz kukkoló vagy, aki idegenek facebook-os képeire csapja ki otthon.
2013. jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi rossz nincsen abban, ha valaki idegenek képeit nézegeti, ez pontosan olyan, mintha az ember bármilyen más képet nézegetne az interneten. Az meg, hogy esetleg mit csinál közben, az az illető személynek a dolga, senkinek nem okoz vele kárt.

Facebook-on meg eleve nagyon sok embernek nem is lehet írni, ha nincsen felvéve, mert nemhogy a levélírás, de még az információihoz, eseményekhez való hozzáférés is korlátozva van. Ilyen esetekben csak egy pár képet, a nevét, meg jobbik esetben a lakóhelyét lehet látni az illető személynek. Arról meg nem is beszélve, hogy ha nem tudja az ember a nevét valakinek, akkor még keresni sem lehet. Ahhoz, hogy egy idegen embernek megtudjuk a nevét, szerencse kell. Tehát ez a levélírós dolog csak azoknál jöhet számításba, akiknek tudni lehet a nevét is, és nem korlátozza ezeket a fent említett dolgokat sem. Ha ezek megvannak, akkor én is amellett állok, hogy meg lehet próbálkozni egy idegennek szóló levéllel, hátha reagál valamit. Ekkor az ember már elmondhatja, hogy mindent megtett a dolog, az esetleges siker érdekében.

Azt mondjuk én sem tartom ésszerű dolognak, ha valaki kiírja, hogy írjanak neki a lányok. Viszont a kétségbeesést azt teljesen megértem, sajnos magam is hasonló helyzetben vagyok, és gőzöm sincsen, hogy mit lehetne csinálni. Társaságom sincsen.

A társkereső oldalakban nagyon bíztam, de óriásit csalódtam abban, ahogyan ott viselkednek a lányok. Ez persze nem az internet hibája. Amilyenek az emberek kint élőben, olyanok ott is. Az utcán, buszon vagy boltban meg nem merek csak úgy egy idegen lányt megszólítani.

2013. jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nálam minden adat le van tiltva, nem szeretem, ha idegenek zaklatnak, plusz nem facen élem az életem, a barátaim miatt csináltam, meg a zenekarok miatt, hogy könnyen értesülhessek minden buliról.
2013. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Hagyjad a francba a facebookot szerintem!

Én pár hete töröltem magam róla, és jol mgvagyok nélküle...

Ami meg a csajozást illeti, tanulj meg gitározni vagy járj úszásra! ;)

2013. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!