Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy azok a...

Lehetséges, hogy azok a lányok, akiknek bejövök külsőre, nem is vannak fent szinte sosem facebookon, ezért nem írnak rám a csajok, ha kiírom, hogy írjatok lányok?

Figyelt kérdés
Meg, ha rá is írok így magamtól idegen csajokra, akkor is elég ellenségesek, ha van képem, akkor általában letiltanak, most is 30 napar tiltva lettem, de fura mód, ahol nincs képem, másik fb) ott bezzeg már jobban visszaírnak, kíváncsiak, hogy ki lehetek, bár, amint képet látnak utána szintén eltűnik a lelkesedés. Sajnos annyit csalódtam, hogy semmi önbizalma, úgy érzem minden lány rondának tart, vagy nem értem miért nem találok olyan lányt, akinek bejönnék, amikor még a myvipes időben volt, hogy egy jó csaj megkérdezte van-e barátnőmm, bejöttem neki meg szép csajok a suliban gyakran néztek stb. Á, most meg... :(
2013. jún. 2. 02:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

és hogyan törölted magad fészről?

úgy tudom nem lehet.

2013. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ezt semmiképp ne írd ki,mert ha én ilyet látok,arra gondolok,most 20 csajjal dumál,és kiszortírozza a barátnő-jelölteket. én nem akarok második vagy huszadik lenni ;)
2013. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!