Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet azokat a csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azokat a csajokat lepattintani akiknek bejövök, de nekem nem tetszenek?

Figyelt kérdés
ha azt mondom,bocs nem kellesz,rosszabb,mintha azt mondanám,hogy tetstel

2012. máj. 26. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell őket lépattinatani. Csak intsél, hogy csumi elég.
2012. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tereld el a témát, ne azt mondd, hogy neked nem tetszik, hanem, hogy kinek igen.
2012. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mondd, hogy nagyon csinos vagy, de sajnos nem az esetem
2012. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Oh. Ez utóbbi nagyon kreatív. A nem vagy esetemet már legalább 2345 alkalommal lőtték el a legények és leányok. Egy rossz álomra emlékeztet, amikor nem tudtam hazaérkezni a vonattal.
2012. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
dugd meg őket és utána küldd el őket a pitssba :) ennyi.
2012. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mekkora gond...
2012. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak nem BÁLNAVESZÉLY VAN?!


Engem is mindig a lerondább, legkövérebb lányok találtak meg eddig, őket a legnehezebb levakarni, szóval részvétem tesó.

2012. máj. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát de könyörgöm, ha tényleg nem az esete. Vannak embertípusok, akik nem jönnek be és kész. Ha a csillagokat lehozza, akkor sem. Ez van.

Persze lehet durvábban is: nem értem a testi vonzalmat. Na, ez milyen? Egyébként meg ha úgyis találkozgattok, csak rájön a csaj, hogy nem vagytok közös nevezőn. Ha meg nem akarsz találkozni, mondd, hogy te most más csajra hajtasz.

2012. máj. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
namost én 15 vagyok, van egy 11 éves lány, aki hű de mennyire szerelmes belém, csak rám gondol meg minden, és egyszerűen levakarhatatlan :D próbáltam kedvesen, próbáltam keményen, próbáltam bunkón, próbáltam úgy hogy letiltom 12 facebookon és a tel.számát is letiltom, de még úgy is megtalál, hívogat mások számairól, mostmár csak az a lehetőség van, hogy eléldegélek mellette, és tudomást sem veszek róla, egy szót nem szólok hozzá, kezdi megunni, most volt egy hét szünet amíg nem keresett, de megint kezd zaklatni :D kitartás, az erő legyen veled! :D
2012. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
van ez így csak mond mindenre nemet legyél kicsit más a csaj szöges ellentéte nekem bevált
2013. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!