Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok Miért tetszenek nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Miért tetszenek nektek ennyire az időssebb fiúk. Miért nem jó a veletek egy idős?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 18:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. 22 vagyok és mégsem kellek a kis 14-16 éveseknek, mindig megijednek, ha megtudják a koromat. :/
2012. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. Csak megtetszik. Amúgy ezért nem jó a velem egyidősek:

[link]

A srácok kb 15-19 éves korukig így öltözködnek. Én hányni tudnék tőle. (na jó talán egy kicsit túloztam.) De akkor is hogy néznek ki???

Szerintem ő nagyon jól néz ki. Csak idős... :(

[link]

Remélem látod a különbséget.

15/L

2012. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez ember függő am nekem a velem egy korúak is tetszenek.

Am azért van ez mert a lányok hamarabb "érnek" így velük egy idős fiúk éretlennek hozzájuk (am ez csak tizenéves korban van)

19/L

2012. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Johnny B. Goode ***** válasza:
100%
Jé, egy Kozsó-fan... :D
2012. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mert pl a velem egy koruaknak nincs más csak a buli haverok meg dugás, és tul késön komolyodnak meg. 18/L
2012. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én próbáltam már velem egykorúval,sőt 1évvel fiatalabb párom is volt már.De akkor sem éreztem úgy, hogy komolyabb lett volna mint én.Nekem pedig kell, hogy feltudjak nézni a férfira,mert már több mindent megélt,tájékozottabb,több dolgot ismer stb.Persze velem egykorú is lehet ilyen,de eddig még nem sodort ilyet az utamba.(illetve maximum csak ismerősök voltunk sajnos!).

24 N

2012. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
mert érettebbek mint a velünk egykorúak, és nem az nekik az elsődleges h had dugjak már meg valakit...
2012. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Rám is a fiatal csajok buknak. Ugy szeretem kiszivni a nyakukat:DD

455/F

2012. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az idősebbek nem tennének fel ilyen kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mert a fiúk sokkal később érnek, én 20 vagyok, és a kb. 25évesekkel jövök ki jól. Ezzel nem azt mondom, hogy a korom-beliekkel nem, de többnyire a 3-5 évvel idősebbekkel, néhány kivétellel...
2012. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!