Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedves, rendes fiúknak miért tetszenek a ribis lányok?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban is így volt,meg most sok évvel később is..a tanulós,szorgalmas, kedves fiúk azok után mentek,akik mindenhol rázták magukat meg alig volt rajtuk ruha. Miért??????
2012. máj. 14. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Könnyü prédának tünik.
2012. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
csaj vagyok,de szerintem ,amit mondott az első válaszadó,hogy könnyű prédának tűnik a pasik nem nagyon merik bevállalni az olyan lányokat,akikért meg kell küzdeni esetleg szenvedni..félnek,hogy nem felenének meg egy normálsi csajnak a ribancnál nem keresik a boldogságot csak a szexet..de megvigasztallak egy normális pasi (férfi) nem áll le egy kapcsolat erejéig sem egy ribanccal és a pasik csak a normális lányt fognak maguk mellé választani,ezért van ,hogy hosszútávon egy ribancnak sincs komoly kapcsolata..
2012. máj. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Mert a normális lányokat nem érdeklik a kedves, rendes fiúk.
2012. máj. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a rendes, kedves fiúk számára ők tűnnek elérhetetlennek, hiszen őket mindig a nagymenő vagány srácokkal látják.
2012. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" pasik nem nagyon merik bevállalni az olyan lányokat,akikért meg kell küzdeni esetleg szenvedni"


Nem merjük? Inkább úgy mondanám, hogy nem hiányzik a sok küzdelem, legyen természetes ismerkedés, barátkozás és nem "eltolom magamtól, visszahúzom magamhoz" viselkedés vagy "jégcsap van körülöttem, amit meg kell olvasztani" vagy "királykisasszony vagyok, meg kell küzdeni a kegyeimért".

2012. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én rendes srác vagyok és mégsem kellek a ribancoknak sem meg a rendes lányoknak sem...wáááwww...Szint: Kaposvár...

Mindenki a cigányokat, a partyarcokat, meg a focib/zikat szereti...

2012. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert a r*biket könnyebb megszerezni..manapság a fiúk nagy részének csak az kell h elmondhassa h "húú van csajom" kevés az aki szerelemből teszi
2012. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!