Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok Miért tetszenek nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Miért tetszenek nektek ennyire az időssebb fiúk. Miért nem jó a veletek egy idős?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 18:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hülyeség a kérdés. Többször volt idősebb barátnőm, mint fiatalabb, pedig mindig 5-10 évvel fiatalabbnak néznek.

Ez is csak egy olyan dolog, amivel a sikertelenek takarózni szoktak.

Persze van olyan, akinek csak az idősebb, de őket is el lehet csábítani.

2012. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Azért mert nagyon éretlenek. Én pl. 15 éves vagyok, és volt velem egyidős barátom nemrég, de csak le akart velem feküdni, én viszont nem és ki is dobtam. A pár évvel idősebbek ( 17-18-19 ) évesekkel viszont tök jól kijövök. Nem éretlenek, jó a humorérzékük, jókat lehet velük beszélgetni, van már élettapasztalatuk :)
2012. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes hogy 15 éves szemszögből a 19 az érett, 20 éves szemszögből már a 25. Amúgy meg nagy kamu ez a csajok korábban érnek, annyi velem egyidős bocs a szóért p*csát ismerek, akik kirakják mindenüket, aztán meg játsszák a nagylányt. Közben sok férfi ismerősöm meg már komoly tervekkel rendelkezik.

Ez csupán azért van mert könnyebb felvágni velük, meg egy idősebb pasinak, főleg 25-30 felé már van egy egzisztenciája. És erre buknak a csajok, ezek a pasik már tudják mit akarnak amitől olyan magabiztosnak tűnnek, még ha amit akarnak nem is más mint kis csitriket meg*gni.

Ez egyszerűen bele lett nevelve a lányokba hogy ők előbb érnek, közben nem, agyilag lelkileg és szociális szempontból ugyanolyan éretlenek mint fiú társaik, csak a két nem másként működik és a nők(prsze férfiak is) hajlamosak ezt a másságot értetlenségként felfogni. Persze hogy 15-20 évesen sok pasi csak szexet akar, de hát a ti hibátok ha ezekhez a pasikhoz vonzódtok. A 25 éves is ezt akarja csak már nem liheg hanem kivárja még szépen a nő belesétál a csapdába és kitárja a lábait.

Aztán ott vannak sorra a rendes srácok akik le vannak szarva 20 évesen találják meg legkorábban a kapcsolatot és máris tovább vannak együtt egy csajjal mire a mondjuk a volt gimi csaj osztálytársa már minimum 6szor szakított és még talán kapcsolaton kívül is volt pár pasival.

Ne higgyétek csajok hogy érettek vagytok nem egy 25-30 éves pasit láttam szenvedni a kis 18 20 éves barátnőjével mert az totál éretlen volt.

Persze ez az egész ördögi kör nem itt fejeződik be. A pasik akik anno nem kapták meg a csajokat mert fiatalok voltak szép lassan 30 évesen elérik az életük csúcsát és nem egyszer kiélik ilyenkor azokat amiket anno nem tudtak, és ezekből aztán szoknyapecér lesz.

Erre jön még az is hogy manapság a társadalom is elfogadja és normálisnak tekinti a korkülönbséget.


Hogy pozitívat is mondjak, ne aggódj sok csaj van akik normálisak és nem is akarnak náluk idősebb pasit, csak hát mi pasik is mindig a rossz lányok után futunk.

2012. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én próbáltam velem egykorúval, de nem működött. Nagyon gyerekes volt, határozatlan, állandóan bulizni akart, stb. A jelenlegi párom 7 évvel idősebb nálam, és ezt pont jónak érzem. Türelmes, kiegyensúlyozott, mindenről van véleménye, sose mondja azt, hogy "ahogy akarod", egyszerűen komolyabb. Nem úgy komoly, mint a vakbélgyulladás, hanem tudja, mit akar az élettől, vannak elképzelései, és ez számomra motiváló. 2 éve vagyunk együtt. 24/N
2012. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

[link]

Örök kedvenc, de a 2. sorban levő törölközős képen egyáltalán nem jön be. Színészként is imádom, az ő neve garancia arra, hogy jó filmet választottam.

A kérdésre nem tudom a választ, én 27 vagyok és mindig (vagyis 2 barátom volt eddig, ami komolyabbnak mondható) nálam jóval idősebb barátaim voltak - tizen- és huszonév különbség -, és nem a korkülönbségből fakadó problémák miatt mentünk végül szét.

A korombeliekkel az az alapvető gond, hogy nem kellően komolyak, nincs még életcéljuk (tisztelet a kivételnek), a haverjaik fontosabbak minden másnál, ect.

27/N

2012. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát találhattál volna nem bulizós pasit is és bulizós idős pasit is, ez nem kor függvénye.
2012. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
27 év és még mindig éretlen, komolyan akárhány évesek a nők, hozzátok képest mindenki éretlen. Női logika..
2012. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!