Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, egy párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, egy párkapcsolatban, ha más lányok is tetszenek?

Figyelt kérdés
Szeretem a párom, értékes lány. Nem is csalnám meg. Viszont ha látok egy szép lányt, akkor megtetszik. Viszonylag kevés lány tetszik nekem, de így aki megtetszik annál jobban. Tehát nem arról van szó, hogy meg akarom csalni, hanem hogy normális-e, hogy megtetszik más lány, úgy, hogy közben szeretem a barátnőmet? Mert mostanában gondolkozom ezen, lehet túl nagy jelentőséget fordítok neki, mert úgy érzem, elárulom a barátnőmet.

2012. máj. 14. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Ez teljesen normális, de csak mindent a szemnek, a kéznek semmit!:)
2012. máj. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Fiatalok, ezen jobb ha mielőbb túlteszitek magatok. Te is megnézel más csajt, a csajod is megnéz más pasit, és őt is meg fogják nézni. Ha a barátnődet nem nézik meg a pasik, az egy nagyon rossz párkapcsolatot eredményez.

A féltékenykedés MINDEN esetben megöli a párkapcsolatot.

2012. máj. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, normális dolog, amennyiben csak megnézed.

Az ember mindenben meglátja a szépséget, nem csak a fiúk a lányokban és fordítva, hanem bármiben.

2012. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Fúj,itt a többség megnyugtat majd,hogy normális,mert az egész világ romlott és már nem tudják mi az egészséges... ha érdekel az igazság, és nem csak a megnyugtató hazugság,akkor a válaszom:NEM NORMÁLIS,hogy más nőkre veted a szemed. Fáj az igazság, mi? Akkor minek tetted fel a kérdést...
2012. máj. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy fáj. Picit ingerültnek tűnsz.
2012. máj. 14. 08:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kéne ennyire túlreagálni a dolgokat.

Én nő vagyok, és az engem is zavarna, ha sokáig nézegetne egy jó nőt a párom, ha velem van, de ha csak végignéz rajta, és ennyi, akkor nincs baj.

Én sem csukott szemmel járok, de egyáltalán nem olyan szemmel nézek a többi férfira, mert szeretem a párom.

A belső többet ér.

2012. máj. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kicsit félreérthetően fogalmaztad meg a kérdést.

Ha elmegy melletted egy szép lány,észreveszed nyilván ,hogy jól néz ki,de eztán mész tovább és nem hagy benned különösebb nyomot, ezzel nincs gond,de ha nyáladat csorgatva bámulod és képzelődsz róla milyen jó lenne megdugni, az már nem normális.

2012. máj. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Diavolino44 ***** válasza:

Nincs ebbol gond amig, nem akarsz tobbet. A nok is megneznek egy helyes pasit. Csak ne mszabad feltunoen csinalni.

A kapcsolataimban, mi mindig jot ^veszekedtunk^ ha lattuk h a masiknak tetszik valaki. Egy kicsi durcazas, meg ilyen szovegek h menj ahhoz a csajhoz/pasihoz ha jobban tetszik mint en. Persze egyikunk se gondolta komolyan. Jo moka! :D

2012. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!