Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerre 3 párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre 3 párkapcsolatban vagyok. Ez normális?

Figyelt kérdés

Már 3 éve járok az egyik barátommal, a másikkal csak egy éve viszont az elsővel nem szakítottam úgyhogy két barátom volt egyszerre, de nem tudnak egymásról. Viszont pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal aki szintén nagyon tetszik és vele is kerültünk már félreérthető helyzetbe... Most akkor leszbikus vagyok vagy nem?

Választanom kéne hármuk között?


2012. febr. 23. 17:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Üdv Ribancfalván!

Lakosság: te.

2012. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
xD hátte nagyon beteg vagy és ringyo is vagy csak egy átlagos 21. századi tini
2012. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Miért bűn ha egy kicsit kísérletezek???
2012. febr. 23. 17:55
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

te aztán nem unatkozol xD

ha fiú lennél még gratulálnék is hozzá, de egy lánynak tudnia kéne hol a határ. tudod elég könnyű téged így ler*bancozni mindenféle ismeretség nélkül.

szerintem gondold át mit akarsz és kit szeretsz, mert nagyon szemét dolgot művelsz mind a három emberrel, aki azt hiszi csak őt szereted. tudod elég szépen pazarlod így az idejüket.

szóval szerintem gondolkozz el és legalább kettővel szakíts.

sőt az se ártana, ha mind a hárommal megszakítanál mindenféle kapcsolatot és kommunikációt és új közegbe kerülnél. hát ha akkor tisztábban látnál.

2012. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
csak vigyázz nehogy valamelyik lepofozzon
2012. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
nem bun az. remelem pofara esel.
2012. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Így kezdődnek a szerelmi tragédiák. A legutóbbi ilyen dráma ami a városomban történt, azzal végződött, hogy megölték a csajt.
2012. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
lehet, hogy igazad van, viszont mindhármukat nagyon szeretem és fájna, ha megbántanám őket. Ezért tartok most ott, ahol... De bevallom már elég nehéz őket úgy tologatni hogy ne tudjanak egymásról...
2012. febr. 23. 17:58
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
nos, ha az elsot szeretted volna annyira nagyon, ahogyan allitod, akkor nem lett volna szukseged a masodikra es igy tovabb.
2012. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát, legalább valaki be bizonyította, hogy miért is mondjuk sok csajra, hogy qrva.

Köszönjük az együtt működését,ezzel igazolta a férfiak azon feltevését, mi szerint vannak oltári nagy ribancok.Akik még azt se veszik észre tudatosan vagy tudat alatt sem, hogy helytelenül cselekednek.Ilyenek a vérbeliek.Nem az, aki a myvipen pózol, és rá mondják.

2012. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!