Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek vele moziba? (leszbikus)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vele moziba? (leszbikus)

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, akivel egy ideje nagyon jól kijövök. Nem vagyunk kebelbarátnők, de láthatóan egy hullámhosszon vagyunk. Többször előfordult, hogy percekig ölelkeztünk a többiek szeme láttára.(Nem én kezdeményeztem). Nem akart elengedni és olyan erősen szorított magához, hogy szinte alig kaptam levegőt.A fiúk oda is szóltak, hogy "Mi van leszbik?". Szünetekben feltűnően kereste a társaságom. Egyik barátnőm azt mesélte róla, hogy egyszer melltartó nélkül táncolt a kollégiumban. Amikor ezt egy lány a baráti körömből meghallotta, azt mondta, hogy: "A végén még kiderül róla, hogy leszbikus..".


Osztálykiránduláson kb. 20 lány volt egy szobában.Mindenki a wcbe ment melltartót cserélni, kivéve őt. Ráadásul pont felém fordult, mert egy sarokban álltam. Amikor láttam mit csinál egyből elkaptam a melleiről a szememet. Talán láthatta, hogy zavarba hozott, mert ezek után sűrűn néztem a padlót.:D Másfelé nem volt lehetőségem nézni, mert kb. 1,5 méterre állt velem szemben :DDD Aznap kettesben néztük a stégről a naplementét. Azt mondta, hogy nagyon szeret velem lenni és beszélgetni. Megkérdeztem miért, mire ő csak annyit válaszolt, hogy azokból amiket eddig megtudott rólam hasonló a gondolkodásmódunk. Erre szinte már nem is tudtam reagálni, mert bejelentette, hogy fázik és menjünk.

Ez még nem is lenne olyan feltűnő viselkedés, ha tegnap nem írt volna rám, hogy nincs-e kedvem moziba menni vele, mert játszanak egy jó filmet. Hozzátette, hogy aludhatnék nála. Szerintetek ez jelent valamit? Vagy mindezt csak beképzelem? Ti elmennétek vele? Köszi, hogy végigolvastad :D



2013. júl. 14. 15:58
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Óóóó, pedig tökre beleéltem magmat a dologba. Na, de azért sok sikert a továbbiakban kedves kérdező!
2013. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

én is nagyon szurkoltam, de hátha majd valaki mással sikerül :) én tovább szurkolok :D

sok szerencsét :)

2013. júl. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ne legyetek elkeseredve..

Sajnálom, hogy ennyien beleéltétek magatokat.:/ Ígérem legközelebb összejön ;)

2013. júl. 19. 15:08
 44/46 anonim ***** válasza:

Mi történt?? ://

írtam 3 üzenetet is, megkaptad?

kérlek írj it, vagy fészen!

totál el vagyok keseredve... :(

2013. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
én elmennék, és ott aludnék! ne izgulj ! szerintem bejössz neki! elmeséled majd mivolt? esetleg priviben, akár itt? :) köszi
2013. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Nem jó így nyíltan kiírni a dolgaidat szerintem. Én arra is látok esélyt hogy látta a kérdésedet és felismert titeket. Aztán morfondírozott rajta hogy elmenjen e vagy sem. Le lehet oltani de nincs törvénybe írva hogy ne történhessen meg.
2014. márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!