Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek vele moziba? (leszbikus)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vele moziba? (leszbikus)

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, akivel egy ideje nagyon jól kijövök. Nem vagyunk kebelbarátnők, de láthatóan egy hullámhosszon vagyunk. Többször előfordult, hogy percekig ölelkeztünk a többiek szeme láttára.(Nem én kezdeményeztem). Nem akart elengedni és olyan erősen szorított magához, hogy szinte alig kaptam levegőt.A fiúk oda is szóltak, hogy "Mi van leszbik?". Szünetekben feltűnően kereste a társaságom. Egyik barátnőm azt mesélte róla, hogy egyszer melltartó nélkül táncolt a kollégiumban. Amikor ezt egy lány a baráti körömből meghallotta, azt mondta, hogy: "A végén még kiderül róla, hogy leszbikus..".


Osztálykiránduláson kb. 20 lány volt egy szobában.Mindenki a wcbe ment melltartót cserélni, kivéve őt. Ráadásul pont felém fordult, mert egy sarokban álltam. Amikor láttam mit csinál egyből elkaptam a melleiről a szememet. Talán láthatta, hogy zavarba hozott, mert ezek után sűrűn néztem a padlót.:D Másfelé nem volt lehetőségem nézni, mert kb. 1,5 méterre állt velem szemben :DDD Aznap kettesben néztük a stégről a naplementét. Azt mondta, hogy nagyon szeret velem lenni és beszélgetni. Megkérdeztem miért, mire ő csak annyit válaszolt, hogy azokból amiket eddig megtudott rólam hasonló a gondolkodásmódunk. Erre szinte már nem is tudtam reagálni, mert bejelentette, hogy fázik és menjünk.

Ez még nem is lenne olyan feltűnő viselkedés, ha tegnap nem írt volna rám, hogy nincs-e kedvem moziba menni vele, mert játszanak egy jó filmet. Hozzátette, hogy aludhatnék nála. Szerintetek ez jelent valamit? Vagy mindezt csak beképzelem? Ti elmennétek vele? Köszi, hogy végigolvastad :D



2013. júl. 14. 15:58
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Igazad van. Emiatt én sem hagynám el, ha úgy állna a helyzet. A gond csak az, hogy ez hetero pároknál sem szokott működni, nem hogy leszbikusoknál..A body languageből, nézésekből, érintésekből mindenki levágja mi a helyzet :D Azért valljuk be, hogy én speciel nem bírnám ki, hogy eljátsszam, hogy semmi közöm nincs hozzá. Viszont azt sem szeretném, hogy bárki is megtudja, hogy nem vagyok hetero..:S Na majd meglátjuk:) Volt, hogy kettesben matekoztunk..akkor kellett volna ráhajtani a kérdésre:DD
2013. júl. 14. 17:13
 12/46 anonim ***** válasza:

Persze... így még nehezebb is sajnos :(


De igazából én megpróbálnám a helyedben... bár én úgy vagyok ezzel, hogy nem is titkolom, szóval kinézetről senki sem gondolná rólam, de ha rákérdeznek ilyesmire, akkor elmondom nyíltan.


De persze ez más, ha egy osztályban vagy, ahol sok az éretlen gyerek, aki ebből viccet csinálna, stb... :/


Én azért sok sikert kívánok hozzá és majd esetleg megírhatnád, hogy mi lett :)

2013. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
mindenképpen menj el :D amúgy meg mondd el neki is amiket itt is leírtál, hogy tudja hogyan állsz kettőtökhöz :D esetleg film után, séta közben, fogd meg a kezét és akkor :D
2013. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

Ha nem is éretlen gyerekek, de nem hiszem, hogy a többség tolerálná..ráadásul, hogyha valaki megtudja, tudja az egész iskola..ezt mindenképpen ki akarom hagyni:S Nem azért mert szégyenlem, de még nem érettem meg arra, hogy felvállaljam mindenki előtt..

Mindenképpen megírom mi volt :)

Addig is várom a véleményeket!

2013. júl. 14. 18:32
 15/46 anonim ***** válasza:

én elmennék vele moziba, de nem aludnék nála :D

először kideríteném, hogy tényleg ÚGY közeledik felém

de ha kiderül, hogy igen, akkor is írtad, hogy nem akarod elkapkodni, szóval max ha ott is alszol, és kezdenek beindulni a dolgok, akkor megmondod neki, hogy nem akarod elkapkodni, szerintem se megsértődni, se kiborulni, se megutálni nem fog :)

2013. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:

hm... - soraidat olvasva nekem sokkal inkább tűnik úgy, hogy számodra biztosan nem közömbös ez a lány, - a kérdés, hogy vajon ez kölcsönös? - Vajon ez randi vagy baráti gesztus? - A helyedben nem lennék 100%-ig biztos, hogy ez benne is vonzalom. - bár tény, hogy a testbeszédét te látod és érzékeled, ezért ezt egyedül te fogod tudni eldönteni. - Ha azt várod, hogy Ő vajon kezdeményez-e valamit, akkor nem bukhatsz nagyot. - Ha segíteni akarsz neki, de nem szint vallani, akkor hozd fel a témát, harmadik személyben, hogy vajon mi a véleménye.. - Pl láttok egy leszbikus párt az utcán, metrón stb, vagy egy témát éppen csak érintő film kapcsán 1-2 mellékes kérdés. - Ebből mind a ketten segítséget kaphattok arrül, vajon a másik szíve szerint közeledne-e.


Szóval, a mozi még nem harap, és ahogy már előttem is írták, az sem gáz, - sőtt,- ha azt mondod, amikor történik valami, hogy lassítsatok. - Legyél nyugodtan, és egészen őszinte vele. - Ez minden jó kapcsolat alapja.:)


Sok sikert, aztán kíváncsian várom, hogy mik lesznek a híreid mozizás után! :)

2013. júl. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Elmennék.
2013. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy közeledni fogok hozzá. Mozi után elhívom még egy kicsit sétálni és elmondom, hogy mi az ami megfog benne stb.(Hiszen a múltkor ő is mondott hasonlókat)Persze eleinte mindezt baráti alapon fogom. Aztán rátérnék arra, hogy mi az ami külsőre tetszik benne és megpróbálok egy kicsit közelebb kerülni hozzá. Elmondom milyen szép teltek az ajkai és hogy biztos vagyok benne, hogy mindenki aki látja arra gondol, hogy milyen jó lenne megcsókolni.Közben végigsimítom az arcát vagy valami. Ezek nem olyan vészes jelek. Ha hetero akkor szimpla baráti "vallomásnak" veszi. Ha van benne hajlam, akkor lehet, hogy mond valamit vagy tesz valamit az ügy érdekében. :D Szerintetek jó ötlet? Ott aludni nem áll szándékomban, de majd meglátjuk, hogyan alakulnak a dolgok:)
2013. júl. 15. 10:51
 19/46 anonim ***** válasza:
hát azért a külső ilyen stílusban dicsérése már nem nagyon vehető barátinak szerintem :D de ha tényleg leszbikus akkor nagyon jó terv :)
2013. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
Na majd mesélj, hogy mi volt. : DD kiváncsiak vagyunk *-*
2013. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!