Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek vele moziba? (leszbikus)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vele moziba? (leszbikus)

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, akivel egy ideje nagyon jól kijövök. Nem vagyunk kebelbarátnők, de láthatóan egy hullámhosszon vagyunk. Többször előfordult, hogy percekig ölelkeztünk a többiek szeme láttára.(Nem én kezdeményeztem). Nem akart elengedni és olyan erősen szorított magához, hogy szinte alig kaptam levegőt.A fiúk oda is szóltak, hogy "Mi van leszbik?". Szünetekben feltűnően kereste a társaságom. Egyik barátnőm azt mesélte róla, hogy egyszer melltartó nélkül táncolt a kollégiumban. Amikor ezt egy lány a baráti körömből meghallotta, azt mondta, hogy: "A végén még kiderül róla, hogy leszbikus..".


Osztálykiránduláson kb. 20 lány volt egy szobában.Mindenki a wcbe ment melltartót cserélni, kivéve őt. Ráadásul pont felém fordult, mert egy sarokban álltam. Amikor láttam mit csinál egyből elkaptam a melleiről a szememet. Talán láthatta, hogy zavarba hozott, mert ezek után sűrűn néztem a padlót.:D Másfelé nem volt lehetőségem nézni, mert kb. 1,5 méterre állt velem szemben :DDD Aznap kettesben néztük a stégről a naplementét. Azt mondta, hogy nagyon szeret velem lenni és beszélgetni. Megkérdeztem miért, mire ő csak annyit válaszolt, hogy azokból amiket eddig megtudott rólam hasonló a gondolkodásmódunk. Erre szinte már nem is tudtam reagálni, mert bejelentette, hogy fázik és menjünk.

Ez még nem is lenne olyan feltűnő viselkedés, ha tegnap nem írt volna rám, hogy nincs-e kedvem moziba menni vele, mert játszanak egy jó filmet. Hozzátette, hogy aludhatnék nála. Szerintetek ez jelent valamit? Vagy mindezt csak beképzelem? Ti elmennétek vele? Köszi, hogy végigolvastad :D



2013. júl. 14. 15:58
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem magam mint aki filmet néz....mindig a legjobb résznêl van a reklám! :D
2013. júl. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim válasza:

eskü én is :D

remélem jól alakultak a dolgok! :)

2013. júl. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Hát én meghalok holnapig!!!xDD
2013. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
...vagyis máig...vagyis..áhh hagyjuk az egészet!xD
2013. júl. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 Vámossy Kitti válasza:
Azt hiszem nagyon sokan várjuk a történteket!! :) Meséélj! :)
2013. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Folytatásos teleregény :D
2013. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Az!:D
2013. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

Na sziasztok!

Bocsánat, hogy ilyen későn jelentkeztem. Nem egészen alakultak úgy a dolgok, ahogyan elterveztem, de azért leírom a történteket. Szóval tegnap este 10 perccel előbb értem oda a helyre a megbeszélt időpont előtt. A percek teltek és én csak vártam...vártam...vártam. Közel fél órát késett. Csekély 40 prcig álltam ott mint egy hülye. :S:D Mire a mozihoz értünk bejelentették, hogy elfogytak a jegyek a vetítésre. Na mondom szupi..legalább lesz időnk beszélgetni. Kiültünk a Dunához, majd több órát sétáltunk a parton. Arról mesélt, hogy nagyon fontos kérdés az életében, hogy gyerekeket akar, mert ahogy kifejezte magát "normális életet akar élni"..hát ez óriási, gondoltam magamban..:D Ez pont egy jó pont..:| Végül kitaláltuk, hogy fel kéne menni a várba megnézni a kivilágított várost.Végül a citadellánál lyukadtunk ki. A gond csak az volt, hogy a cipő feltörte a sarkam és alig bírtam járni, de összeszorítottam a fogamat és nem szóltam neki róla. Végül felbaktattunk. Nagyon félt a sötéttől, ezért megfogta a kezemet. Kézen fogva sétáltunk amikor azt mondta, hogy lehet, hogy leszbikusnak hisznek minket. Mondtam neki, hogy igen, és? Erre ő azt válaszolta, hogy szerinted zavarná az embereket? Mondom: Nem hiszem. Több pár mellett elmentünk és meg is bámultak minket rendesen. A félelem és a büszkeségérzet kavargott bennem egyszerre. Felértünk és együtt néztük a várost. Mondtam neki, hogy messzebb már nem is ülhetett volna tőlem, mert vagy jó 3 méter volt közöttünk. Erre csak annyit reagált, hogy "Én?! Te sem mehettél volna messzebb". Végül mellém ült és éreztem, hogy most lenne a megfelelő pillanat arra, hogy belekezdjek a tervembe. Aztán hirtelen elkezdett ő beszélni. Azt mondta, hogy milyen jó lenne, ha most a szerelmével ülne itt, aki belesúgná a fülébe, hogy szereti, lágyan átkarolná stb. Mondta, hogy a szőke herceg típusra vágyik, csak ne legyen szőke. Meg, hogy hiába meséli be magának, hogy nem kell neki pasi, pedig néha vágyik rá. Hát képzelhetitek milyen illúzióromboló volt ezt hallgatni..Feltűnt neki, hogy nem szólok, és megkérdezte miért nem. Erre se válaszoltam, csak ültem és élveztem a kilátást. Aztán helyettem válaszolt, hogy valószínűleg lenyűgöz amit látok. Ezek után bejelentette, hogy el kéne indulnunk, mert sok idő mire hazaérünk. A szülei nem tudták, hogy merre járunk és nem is szokták normál esetben ilyen késő estig elengedni, úgyhogy attól félt, hogy balhé lesz otthon. Úgy éreztem magam, mit aki beleviszi az ártatlan kislányt a rosszba :D:D Mint aki életet lehell az emberekbe..Igazából az a vagány típus vagyok. Benne vagyok minden hülyeségben és magamnak keresem a bajt. Nem nagyon akartam elindulni..de 10 perc unszolgatás után beleegyeztem, mert azt hittem a hazafelé úton lesz még alkalmam közeledni felé. Épp indultunk, amikor megláttunk egy iszonyú meredek, poros, csúszós, köves ösvényt. Gondoltuk, hogy itt levágunk, hogy ne kelljen a kivilágítatlan, sötét úton menni. Elindultunk pókjárással lefelé. Ő leért, én pedig félútnál járhattam, amikor kitaláltam, hogy lefutok a lejtőn és megpróbálok majd megállni. Neki is iramodtam és olyan sebességgel mentem, hogy kb. repültem, mert a lábaim már nem bírták a tempót. A kb. szakadék méretű mélység alján a betonon landoltam, majd onnan pattantam egyet és tovább estem lefelé a következő meredek lejtőn. Bukfenceztem, össze-vissza horzsoltam magam, mire végre sikerült megállnom. Felnéztem és láttam, hogy teljesen le van sokkolva. Valahogy felkúsztam az úthoz és feltápászkodtam. Tiszta por voltam, a könyökeimen, oldalamon, térdeimen óriási horzsolások, vérző sebek voltak. A nadrág térdénél egy óriási lyuk tátongott.Magyarul tropa voltam. Alig bírtam járni, fájt mindenem, de elhülyültem a helyzetet azzal, hogy mások direkt szaggatják ki a csőnacijukat, úgyhogy ez így még trendibben néz ki xd A lényeg, hogy a mélységhez és az eséshez képest egész jól megúsztam. Ha rosszul esek, ott maradtam volna..:D Szóval ilyen állapotban folytattuk utunkat lefelé. Amikor leértünk, mondtam neki, hogy nem tudok nála aludni bármennyire is szeretné, mert a szüleim azt akarják, hogy hazamenjek. Persze ez csak kifogás volt. Megértette, bár az egész találka folyamán azt hajtogatta, hogy nagyon jó lenne, ha nála maradnék. Azok után amiket mondott nem hiszem, hogy bármi esélyem lett volna nála az este folyamán, szóval úgy döntöttem, hogy nem "pazarlom" rá az időmet. Éjfélre körülbelül haza is értem és azzal töltöttem a háralévő pár órát, hogy fertőtlenítettem a sebeimet :SD:D: Másnap pedig magyarázkodhattam otthon, hogy miért vagyok tele zúzódásokkal és miért nézek ki úgy, mintha péppé vertek volna. Összefoglalva, nem ő az a lány akit keresek, de remélem majd egyszer őt is megtalálom:))

2013. júl. 16. 15:10
 39/46 anonim ***** válasza:
Jó lett volna happy endet olvasni.... Remélem, megtalálod a párodat. Nekem sem ártana már valaki, de ami késik, nem múlik. 21 leszbikus
2013. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség volt hazamenned... ha máshol nem is, de nála, otthon talán lett volna esély valamire. Segített volna a sebekkel is (ha már ilyen hülye voltál, hogy összetörted magad O.o), aztán kitudja...


Nekem abból, amit mondott úgy tűnt, hogy ő sem biztos a dolgában... de most már mindegy.

2013. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!