Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek vele moziba? (leszbikus)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vele moziba? (leszbikus)

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, akivel egy ideje nagyon jól kijövök. Nem vagyunk kebelbarátnők, de láthatóan egy hullámhosszon vagyunk. Többször előfordult, hogy percekig ölelkeztünk a többiek szeme láttára.(Nem én kezdeményeztem). Nem akart elengedni és olyan erősen szorított magához, hogy szinte alig kaptam levegőt.A fiúk oda is szóltak, hogy "Mi van leszbik?". Szünetekben feltűnően kereste a társaságom. Egyik barátnőm azt mesélte róla, hogy egyszer melltartó nélkül táncolt a kollégiumban. Amikor ezt egy lány a baráti körömből meghallotta, azt mondta, hogy: "A végén még kiderül róla, hogy leszbikus..".


Osztálykiránduláson kb. 20 lány volt egy szobában.Mindenki a wcbe ment melltartót cserélni, kivéve őt. Ráadásul pont felém fordult, mert egy sarokban álltam. Amikor láttam mit csinál egyből elkaptam a melleiről a szememet. Talán láthatta, hogy zavarba hozott, mert ezek után sűrűn néztem a padlót.:D Másfelé nem volt lehetőségem nézni, mert kb. 1,5 méterre állt velem szemben :DDD Aznap kettesben néztük a stégről a naplementét. Azt mondta, hogy nagyon szeret velem lenni és beszélgetni. Megkérdeztem miért, mire ő csak annyit válaszolt, hogy azokból amiket eddig megtudott rólam hasonló a gondolkodásmódunk. Erre szinte már nem is tudtam reagálni, mert bejelentette, hogy fázik és menjünk.

Ez még nem is lenne olyan feltűnő viselkedés, ha tegnap nem írt volna rám, hogy nincs-e kedvem moziba menni vele, mert játszanak egy jó filmet. Hozzátette, hogy aludhatnék nála. Szerintetek ez jelent valamit? Vagy mindezt csak beképzelem? Ti elmennétek vele? Köszi, hogy végigolvastad :D



2013. júl. 14. 15:58
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
miért ne?
2013. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
én elmennék 19/F
2013. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a dolog és benned is megvan hozzá a kellő leszbikus/biszex hajlam és tetszik, akkor simán.
2013. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
Nem mennék.
2013. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ezek elég egyértelmű jelek... :) Szerintem semmiképp se hagyd ki :)
2013. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Ami a hajlamot illeti az megvan. Legalábbis azt már tudom, hogy semmiképpen nem vagyok hetero..

Attól félek, hogyha ott aludnék nála, akkor bepróbálkozna, de nekem még nem volt senkim és nem akarom elkapkodni..:S

Pogilány szerinted biztosan akar valamit?:D Az is lehet, hogy csak szimpla barátnőként kezel és csak én reagálom túl..

2013. júl. 14. 16:22
 7/46 anonim ***** válasza:
hát szerintem itt akármi lehet. hogy ő ilyen érzelmes és nyitott típus de ezek alapján benne van hogy leszbikus. mindenesetre beszélj vele nyitottan menj vele moziba de mondd hogy azt pletykálják róla hogy leszbikus és meglátod mit reagál
2013. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak barátkozni akarna, akkor nem így reagálna... meg nem így hívna el moziba... de ez csak az én véleményem :) Szerintem egyértelmű a dolog. Bár az, hogy aludj ott nála tényleg arra utalhat, hogy azt tervezi, hogy kicsit "haladtok" intimebb témában is... de ha te nem szeretnéd (amit teljesen megértek így elsőre), akkor ha közeledni próbál úgy, akkor kedvesen utasítsd vissza. Mondd, hogy lassítsatok, stb.
2013. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Nagyon érzelmes típus. Néha olyan mintha álomvilágban élne. Ezért sokan el is ítélik..Más, mint a korombeli lányok..

Nagyon művelt, értelmes ráadásul még szép is. Szóval nagyon különleges. Csak félek, hogyha másképp nézne rám még akkor sem működne a kapcsolatunk, hiszen osztálytárs..:/ Egyébként úgy hívott meg moziba, hogy állította, hogy már több embert is megkérdezett, de senkinek nem volt jó. Ez csak ürügy, hogy kevésbé legyen feltűnő vagy tényleg lehet, hogy így volt? Este lesz a film, úgyhogy az is lehet, hogy azért ajánlotta fel, hogy nála aludjak, mert nem akarta, hogy sietnem kelljen, hogy elérjem az utolsó buszt:0 Ahh nem tudom..

2013. júl. 14. 16:54
 10/46 anonim ***** válasza:

Ezek alapján, amit leírsz róla, én nem hagynám elszalasztani az esélyt :) Lehet, hogy nem fog működni az osztálytárs dolog miatt... de itt a nyár, most még iskola sincs... kitudja mi sülhet ki belőle ez idő alatt. Aztán ha tényleg annyira megkedvelitek egymást, akkor kétlem, hogy közbeszólhatna a suli. Legalábbis én ha valakit szeretek, akkor nem hagynám elveszni mások véleménye miatt.


Amúgy meg ez a "több embert is megkérdeztem" dolog tényleg trükkös :D Lehetséges, hogy csak azért írta :) De ennek örülj, mert akkor kedvel téged.

2013. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!