Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ilyen esetbe mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ilyen esetbe mit gondolnátok rólam?

Figyelt kérdés
Találkozni fogok egy lánnyal akinek eléggé van önbizalma, nekem viszont nem nagyon.. Előre félek mert tuti rosszul fogom érezni magam. Meg látom hogy róla sugárzik az önbizalom nekem meg elő jön a kisebbségi komplexusom hogy "nem vagyok jó neki", "mindenki szebb nállam", "tök gáznak tarthat". A kérdés hogy ha ti (akiknek van önbizalma) találkoztok egy lánnyal és látszik rajta hogy zavarba van meg nincs önbizalma, rossz az önértékelése (de nem olyan durván kell elképzelni hogy 2 szót nem merek szólni..) mit gondolnátok róla? gáznak tartanátok? Érdekelne még titeket? (ha azt is figyelembe veszi hogy fb-n tökjót beszéltünk, szóval tudja hogy milyen vagyok igazábol, amit lehet élőbe nem tudok kimutatni)

2013. jún. 4. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy pont ebben a helyzetben vagyok én is... :)
2013. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem baj ,a lányok néha szeretik ha ők iránythatnak
2013. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem lenne gáz szerintem.
2013. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

én is ilyen voltam régen de idővel elmúlt. lelazultam szerencsére. hát az is megoldás ha isztok előtte, de akkor mindketten igyatok, mert ha a csaj megtudja, hogy iszol hogy laza légy akkor az gáz.


randi előtt verd ki a brét, hogy ne azzal gondolkozz, hanem az agyaddal


hallgass olyan zenét amit nagyon szeretsz és tudod hogy lazává tesz. talán egy ideig kitart a hatása


aztán ha nevet veled a lány, jól elbeszélgettek, akkor az pozitív visszajelzést ad neked és fel fogsz szabadulni. egy a lényeg, ne hagyd, hogy stresszes legyél mert véged

2013. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 hyatt ***** válasza:

Randi előtt NE "verd ki a brét" és ha lehet az előtte napon se. Megváltoztatja az illatodat, vagy a szemed színét vagy a szubatomi részecskék vibrálását az aurádban - nem tudom - de érezni + sok energiát kivesz tök feleslegesen.

Stresszoldónak használj valami mást. Például csinálj valami érdekeset ami esetleg szóba is kerülhet.


A zene jó ötlet feltéve ha nem a "Már megint elcsesztem" együttestől az "Én olyan szerencsétlen vagyok" a kedvenc számod. Sokak ölik magukat még direkt ilyen szarokkal :D


A lány valamiért rádkattant, ha találkozni akar veled. Nem biztos, hogy ő olyan önbizalombomba. El sem hinnéd hány szipernő szenved önértékelési gondokkal.

Csak facebookon ismered. Közelíts hozzá úgy mint a gyíkokhoz. Jobban fél tőled mint te tőle. Ha ez tudatosult benned akkor vedd át mitől parázol a legjobban aminek azért örülnél ha megtörténne. Ez is megvan?

Akkor ezeket a dolgokat vedd úgy hogy neked kell biztosítani. Nagyon lehengerlő tud lenni ha azt látom hogy a másik egyszerűen átsegít ezeken a dolgokon.


Ha facebookon eldumáltok amúgy meredekebb témákról is mint a suli/időjárás/zene(film,könyv) szentháromság, akkor gond nem lehet. Ami még jótanács lehet, hogy tudd leütni viccesen, ha a beszélgetés kínos csendbe fullad a téma halála miatt... Ha valamiben van önbizalma akkor pedzegesd, hogy abban jó amit csinál, arra született stb. De ne nyalj be neki. Hallgasd meg az ötleteit stb. Itt kb el is döntheted, hogy el bírod e viselni vagy ostobaságnak tartod amiket gondol (például, hogy zokniemberekkel népesítené be a holdat. Vagy álma hogy hat kuvaszt tartson egy 40nm-es lakásban).

Az önbizalomban gazdag embereket általában az a valami hajtja amibe van bizalmuk. Neked nincs ilyened semmi?

Ha találsz valamit fogózkodj bele.

2013. jún. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, te nem lány vagy? Mert akkor amúgy is elég nehéz lenne kiverni stresszoldásként...

Én nem szeretem az önbizalomhiányos embereket, de ha fel tudsz venni egy szerepet, amiben teljesen felszabadultnak tűnsz, akkor nem lesz gáz. Próbálj sokat kérdezni, ahoz nem kell olyan nagyon sok önbizalom, de magabiztosnak és céltudatosnak tűnhetsz... :)

2013. jún. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Hát én mondjuk biztos nem könyörögnék neked, hogy nyílj már meg egy kicsit jobban. Ha nem vagy élőben nyitott, laza, hanem feszengsz, nem lehet veled beszélgetni, akkor nem érdekelne, hogy facebookon lehet-e... Én nem szeretem ezt a "harapófogóval" effektust.
2013. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy önmagából kiindulva azt fogja gondolni, hogy neked nem jön be a szerény személye.

De kívánom, hogy tetsszél te neki annyira, hogy kezdeményezze (ő is) a következő találkozót, akkor már hátha felszabadultabb leszel. ;)

De ahogy előttem is írták, a sugárzó önbizalom sokszor csak a látszat. A szépség pedig mindenkinek más, lehet, hogy neki te vagy a zsánere.

2013. jún. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik, ha egy lány félénk :) Főleg mikor zavarba hozom. :D


Én középen állok nagyjából :D Eddig szinte mindig a partner volt a bátrabb, de én is hamar feloldódok, csak a kezdet nehéz...


Úgyhogy sztem nem gáz. De azért már a 2. 3. talinál ne pánikolj :D

2013. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nincs mit kivernem mert LÁNY vagyok... :DD

és mondom hogy nem úgy kell el képzelni hogy 2 szót nem szólok és úgy kell erőltetni hogy mondjak valamit ;)

am köszi a válaszokat

2013. jún. 5. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!