Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti mit gondolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
A következő a szitu. Vagy te mint pasi...a haveroddal suliban odamész egy osztályterembe és beszélgettek egy ismerőssel. Ott van egy lány, akit már többször is láttál és (úgy néz ki) bejön neked. Látod, hogy a lány is néha rád néz, aztán röhögcsél a barátnőjével. Na most ha a lány ismerősnek jelöl facen még aznap úgy, hogy még soha nem beszéltetek, akkor mit fogtok gondolni? Hogy bejövök neki? Ez ilyen egyértelmű dolog nem?
2013. ápr. 30. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Bejösz neki.
2013. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos,össze-vissza jelölget mindenki,sose gondoltam arra ,hogy bármelyiknek is bejönnék.
2013. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Én vagyok a lány.

2. Igen, tudom, hogy mennek az összevissza jelölgetések, de pont azért írtam le ezt a kis sztorit, hogy ezt is hozzánézve mit gondoltok. Merthogy nézem őt, utána röhögcsélek, majd megint ránézek, este meg bejelölöm facen és így az egész napból az jöhet le neki, hogy tetszik nekem.

2013. ápr. 30. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!