Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mi lenne a reakciótok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi lenne a reakciótok, mit gondolnátok, ha egy szép lány az utcán rátok mosolyogna?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
otthon kicsapom utána rendesen
2013. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, nem érteném, miért csinálja. Azt gondolnám, idiótának tart, vagy van rajtam valami megmosolyogni való.
2013. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hátra néznék és ha rám mosolygot,akkor viszonoznám.
2013. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Visszamosolyognék. Nagyon jo kedvemben esetleg utánamennék és meghívnám vhova...
2013. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Konstatálnám, hogy elfelejtettem megmosni a fogam mákostészta után. Postolnék facebookra, hogy mekkora epic fail vagyok :)
2013. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mennék tovább, mert azt hinném, hogy csak képzelődöm :D
2013. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Visszamosolygok és egy ügyes csellel elkérném a telószámát :)
2013. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem rám mosolygott hanem a mögöttem lévő pasijára. 24 év alatt kb 15x fordult elő hasonló, szóval nem élem bele magam ezek után.
2013. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
visszamosolyognék.
2013. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Fura, hogy valaki erről fantáziál... Ennyire távolinak érzitek, hogy ez megtörténhet? Vagy lehet én járok túl sűrűn az utcán? Nem igazán értem.

Az ember ilyenkor örül, felszabadul egy jó adag dopamin és jobb kedvre derül. Elkezdi valakinek érezni magát. Omnipotensnek is gondolhatja magát akár egy rövid időre.

Ha többször megtörténik akkor ő is mosolyogni fog a szép lányokra és az fogja boldoggá tenni, ha viszonozzák. És láss csodát, sokkal gyakoribb lesz ez a reakció, mint várni a sült galambot.

És mit csinálnátok, ha egy rövid szemezés után visszafordulnál utána és ő is ugyan ezt tenné? Na elmondom, utánamennél és elkérnéd a számát, e-mailét, nevét, valamijét...

2013. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!