Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondolnátok rólam, ha meglátnátok az utcán? Szerintetek hogy nézek ki?

Figyelt kérdés

Magas, hosszú, sötétbarna hajú lány vagyok, hosszú lábakkal. Nem vagyok gebe, de dagadt sem. Karcsú a derekam, a csípőm kicsit szélesebb, de nem túlságosan. Eddig szinte mindenki szépnek tartott. Mi a véleményetek?

Nekem a szintén magas (180tól fölfelé), vékonyabb testalkatú fiúk jönnek be, akik kicsit izmosak. Dús hajuk van, markáns arcuk (de az nem olyan lényeges). És nem csak dísznek szolgál a fejükben lévő agyuk:)

Hol vannak az olyan fiúk, akiknek bejön a kinézetem és ők is hasonlítanak a leírtakra? :\


17 éves lány



2013. febr. 9. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kb igy nezel ki: "Magas, hosszú, sötétbarna hajú lány vagyok, hosszú lábakkal. Nem vagyok gebe, de dagadt sem. Karcsú a derekam, a csípőm kicsit szélesebb, de nem túlságosan."
2013. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az adatok jók, de amíg nem látom a pofid addig nem tudom.
2013. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én magas vagyok,viszont nem vékony,hanem izmos,remélem ez nem baj..

Dús haj pipa,markáns arc már kevésbé pipa,de legalább nem vagyok hülye.(nagyon) Na,egész jó,3/2.

Annyi alapján amit magadról írtál,lehetsz életem szerelme,de abszolút hidegen hagyó lány is.

17/F

2013. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha mutatsz képet, kicsit többet tudok mondani.

Amúgy épp olyasféle fiú vagyok, mint amit leírtál. :-)

2013. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szóval így nézel ki?

[link]

2013. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
küldjél nekik privátban képfeltöltés.hu-s képet:D Nekem ne, én lány vagyok:):)
2013. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5-ös, nem így nézek ki.. nekem nem ilyen otrombák a lábaim :d meg az egész testalkatom nőiesebb, lágyabb szerintem
2013. febr. 9. 20:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak a leírásra és a képzeletemre hagyatkozva bejönnél.
2013. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én olyasmi vagyok mint amit leírtál :-) és a leírtak alapján biztos jól nézel ki. Csak biztos az ország másik felén élsz.
2013. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kép nélkül nem tok mit hozzátenni....
2013. febr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!