Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ilyen esetbe mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ilyen esetbe mit gondolnátok rólam?

Figyelt kérdés
Találkozni fogok egy lánnyal akinek eléggé van önbizalma, nekem viszont nem nagyon.. Előre félek mert tuti rosszul fogom érezni magam. Meg látom hogy róla sugárzik az önbizalom nekem meg elő jön a kisebbségi komplexusom hogy "nem vagyok jó neki", "mindenki szebb nállam", "tök gáznak tarthat". A kérdés hogy ha ti (akiknek van önbizalma) találkoztok egy lánnyal és látszik rajta hogy zavarba van meg nincs önbizalma, rossz az önértékelése (de nem olyan durván kell elképzelni hogy 2 szót nem merek szólni..) mit gondolnátok róla? gáznak tartanátok? Érdekelne még titeket? (ha azt is figyelembe veszi hogy fb-n tökjót beszéltünk, szóval tudja hogy milyen vagyok igazábol, amit lehet élőbe nem tudok kimutatni)

2013. jún. 4. 23:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A csajok nem mennek el akárkivel. Én nem vagyok egy túl jóképű, izmos, divatos arc, ezt belátom.

Viszont van önbizalmam - vagy, ha nincs is, azt mutatom, hogy van. Neked kell a dominánsnak lenni, ne érezze, hogy ő "erősebb" nálad. Meglepődnél, milyen csajokkal voltam már együtt.

2013. jún. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszenél neki, nem találkozna veled:) Add önmagad. Ő is csak egy ember:)
2013. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha előre elhiteted magaddal ezeket, hogy: te vagy a leggázabb és hogy tuti elrontod, akkor tényleg így lesz. Próbálj jó dolgokra gondolni!
2013. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!