Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit gondolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Ha egy régi ismerős, aki felől már kb 3-4 éve nem hallottatok semmit egyszer csak rátok írna, aztán felhozná, hogy találkozzatok - persze burkoltan, pl. biciklizés?



18



2013. ápr. 20. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha számomra kedves régi ismerős akkor elmennék :)
2013. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
uborkásszendvics :DDDD ez nem normális
2013. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen volt a viszonyunk. Ha annak idején alig beszéltünk akkor csak néznék, hogy mi van, hogy-hogy felkeresett, ha jóban voltunk akkor is meglepődnék, de valószínűleg örülnék és én személy szerint szívesen találkoznák vele- burkoltan vagy anélkül xD - de meglepődni így is úgy is meglepődnék.
2013. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát nem igen lenne olyan régi ismerősöm aki a történtek után .... írna nekem de elmennék ha lenne
2013. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát nem sokat beszéltünk, de régen kedvelt, vagyis nem tudom... Próbált beszélgetni is velem néha, meg ilyenek :D


De amúgy különösebben semmi, osztálytársam volt egyébként, én akkor még csúnya voltam nagyon, viszont sokat változtam azóta


Szóval én úgy vagyok vele, hogy próba cseresznye, unatkozok itthon :D, de várok vele érettségi utánig

2013. ápr. 20. 19:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj rá:) én örülnék neki mindenképpen. Ha nem akarok vele találkozni,akkor pedig úgysem mondok igent, vagy nem megyek el.
2013. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én biztosan elmennék veled, és szerintem ez a lány is mert aranyos lehetsz. Akkor nyílván ő is most érettségizik, szal akkor addig télleg várj, hagy tanuljon.. hajrá! :)
2013. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást.. Az egyedüli félszem az, hogy nem tudom eldönteni mennyire vagyok rémesen csúnya >.<


Úgy vagyok vele, hogy egyik nap azt mondom: Hú vaze, de jól nézek ki...


A másik nap meg magamra nézek, és: Hú vaze... Valamit sürgősen kezdeni kéne magammal :D



Szóval ez így talomban van, de azt próbálom sulykolni magamba, hogy tök mindegy mi az én véleményem, neki kell eldönteni, nem nekem, csak azért eddig minden úgy jött ki, hogy okkal van bennem egy ilyen félelem :S


Néha arcon csapnám magam hogy miért foglalkozok ennyire a dolgokkal

2013. ápr. 20. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!