Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok válaszát várom. Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok válaszát várom. Ha egy boltban dolgoznátok ahol virágot is árulnak. És egy srác aki venne egy csokor rózsát és fizetés után odaadna a csokorból egy szállal ti mire gondolnátok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Uh.:$ Én biztos elolvadnék olyan édes.*-* :) Minden jót.:)
2012. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) reménykedek.
2012. dec. 13. 18:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy akkor most mindenkinek osztogatni fog belőle egy szálat?! Én a helyedben inkább elhívnám randira, és majd oda vigyél neki virágot.
2012. dec. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:)
2012. dec. 13. 18:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Én az egész csokrot adnám. a többivel mit kezdesz? :D
2012. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék, milyen jól megy az üzlet :)
2012. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt 2 oldalról is lehet nézni! Virágkötő vagyok (18/L), és biztos, hogy meglepődnék, kedves lenne tőle, de ha megnézzük a másik oldalról, valakinek vette azt a rózsát! Jó, pl. vehette az anyjának vagy a testvérének is, de nem ez lenne az első gondolatom. Én sem örülnék neki, ha a barátom venne máshol virágot, és az eladólánynak is adna belőle. Mire fel? Szóval a srác is ha a barátnőjének viszi, nem biztos, hogy annyi annyira szimpatikus lenne ez a viselkedés. Miért csapja a szelet és ad rózsát egy csajnak, ha barátnője van? Ha rokonnak viszi, más a helyzet, de szerintem ha akar valamit az eladótól, biztos valahogy megemlítené, hogy kinek viszi, mert attól nem keltene jó benyomást, ha ezt barátnő mellett csinálja. Én legalábbis így gondolom, de lehet kicsit túlbonyolítottam.
2012. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott egy rész a Louie-ból :D Egyébként igen,

1. akkor kinek lesz a csokor többi része? (és rózsát nem barátnak/rokonnak szoktak adni)

2. egy vadidegen lánynak ez túlzás. Vannak, akiknek kimondottan ijesztő, ha egy fiú ennyire előreszalad az ismerkedésben.

2012. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A lány nem idegen (tudjuk egymásról hogy ki kicsoda tudja azt is hogy nincs senkim) a csokor többi része meg az ebédlő asztalomra került egy vázába.
2012. dec. 13. 20:42
 10/10 A kérdező kommentje:
ja és a virágot nem azért vettem hogy az asztalomra kerüljön. Hanem csak egy szálat akartam venni de csak csokorba lehetett kapni... :D
2012. dec. 13. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!