Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek étteremben vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Geta96 kérdése:

Szerintetek étteremben vagy valmi ilyen helyen a fiúnak kéne fizetnie?

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem, közösen. Ha egy lány nem hajlandó arra, az nem való neked.
2012. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő hív meg, akkor illene.
2012. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

meghívhatod, de ne azért, mert ő a csaj és köteles vagy fizetni, ne vedd meg pénzért magadnak őt..


PErsze a mai csajokat csak így lehet lassacskán, mert ha nem fizetsz besértődnek.. hihetetlen. Nem ettől vagy férfias.

2012. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
pincérnek
2012. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
alap,ha csak nem te ajándék meglepetésként hívod meg. :)
2012. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Régen a középkorban....

De most 2012-ben élünk,tehát nem kötelező a fiúnak.

Viszont,ha te hívtad meg,illik.

Bár ha rendes a lány,akkor felajánlja hogy állja a felét.

2012. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

így helyes, hogy felajánlja, de igazából fizessétek a magatokét. Ha nem elég kiegészítitek.


A mai lányok nagyon el vannak szállva. Dehát mindent a pénz motivál..

2012. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
:o Úristen.... Hát szerintem azért ne keverjük már össze a dolgokat.. Egy pasi igen is udvaroljon és ehhez hozzátartozik az is, hogy ő fizet. Ez a baj h ilyen korcs világban élünk és én is minden randira teli pénztárcával megyek el mert soha nem lehet tudni hogy mikor kell nekem fizetni.. Volt már rá példa.. Tehát a legjobb módszer ilyenkor h mondom a pasinak intézze a számlát én meg addig kimegyek a mosdóba:P :D Aki komolytalan az rá másnapra el is tűnik:)
2012. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"mondom a pasinak intézze a számlát én meg addig kimegyek a mosdóba:P :D Aki komolytalan az rá másnapra el is tűnik:)"


Ez sem a legjobb megoldás.

Ha a csaj tud kajálni,fizetni is tud.

Ne ő fizesse ki a srác kajáját,de legalább az övét kifizetheti.

Én voltam már olyan csajjal,aki 2x annyiért rendelt mint én,és el akarta várni hogy én fizessek mindent.

2012. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én most egy gazdag pasival járok, és mikor egyszerű helyre megyünk, fizetem az ebédemet, de ha meghív valami olyan helyre, ahol ötnapi fizetésem egy ebéd, akkor fizessen ő.

Az előző hapsim ugyanolyan csóró volt, mint én, és vele azt csináltuk, hogy egyszer én hívtam meg őt, egyszer ő engem.

(Félreértés elkerülése végett megjegyzem, hogy nem az anyagi helyzetük miatt váltottam!!!)

2012. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!