Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúnak kell mindent fizetnie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúnak kell mindent fizetnie?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal aki tetszik moziba megyek. Most találkozunk másodszor.


Szerintetek én fizessek mindent??


Amúgy 14 éves fiú vagyok.


2010. júl. 1. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret vagy kedvel téged a lány, akkor nem hagyja, hogy mindent te fizess, hiszen neked is csak zsebpénzed van. ha hagyja akkor csak kihasznál. Beszéljétek meg elötte, hogy közösbe fizettek
2010. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lany fizesse a mozijegyet. Ha dikk ez marhasag. A fiu fizessen de nem kell tulzasba vinni. Ne a penzedert szeressen. 14/L nekem is van baratom
2010. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14 évesen szerintem mindenki fizessen a saját kis dolgáért, a lány sem fog egyből leszopni, csak azért mert lány...
2010. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy beszéljétek meg, hogy a jegyet te ő a pattogatottkukoricát és a kólát.. szerintem ez aranyos
2010. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a mozijegyet állnám, a kaját meg felesbe.
2010. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a mozijegyét vegye csak meg, 1000 forint nem kis pénz egy fiatalnak.
2010. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nyáron amikor lánnyal voltam,meghívtam egy csomó mindenre.Ő szólt hogy már-már kínosan érzi magát ezért had hívjon meg ő is valamire,hogy ezzel valamit ő is viszonozzon.Én eleinte ellene voltam de annyira erősködött hogy azt mondtam "oké-ha neked ez lelki megnyugvást hoz".Nos bementünk valahova ahol valami kispogácsákat lehetett kérni papírzacskóba.A csaj fizetett mire az eladónőci elejtett egy megjegyzést hogy "Nicsak ennyire kihaltak a gavallér férfiak hogy manapság már a lányok fizetnek?" Na ha tekintettel ölni tudtam volna akkor kinyiffant volna az eladónő.
2010. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. És ezt most tanuld meg, később sem szabad! Ha már kiharcolták az egyenjogúságot, hát tartsd magad ahhoz. Majd szex után meghívhatod egy fagyira (de 14 évesen még ne szexeljetek!). Amúgy meg nem igazi nő az, amelyik elvárja hogy fizessenek neki, és nem ajánlja fel, hogy fizeti a részét (persze nem kell elfogadnod, de a gesztus fontos!)
2010. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt egyenjogúság van: tehát kb. felesben a legjobb.

Másrészt ezt nem jó patikamérlegen mérni. Egyszer az egyik fizessen, máskor a másik - az egyik dolgot vedd te, a másikat ő - és nem kell mindig mindent pontosan követni és számolgatni.

2010. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"a mozijegyét vegye csak meg, 1000 forint nem kis pénz egy fiatalnak."


Régen nem volt kis pénz nem tod te milyen a mai világ.....

2010. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!