Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyikkel randiznál étteremben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikkel randiznál étteremben?

Figyelt kérdés

Egy sovány csajjal aki alig eszik valamit és azt sem jóízűen v egy kicsit ducibb csajjal aki normális kaját és jóízűen eszik?

Nem kell a szöveg h nem csak ez a 2 van (tudom én is) meg h általánosítás. Nem általánosítani akarok csak kíváncsi vagyok h e közül a 2 közül melyik??


2012. ápr. 17. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem. Mit nyertem?
2012. ápr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha belekotnyeleskedhetek, akkor azt mondom, hogy azzal, amelyik jobb társalkodó partner, vagy amelyik társaságában jobban érzem magam.


A fiúknak nem releváns, hogy mennyit eszik a hölgy, de a társaságának kellemessége sokat ad a latba.

2012. ápr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm mondta h ő sovány csajt többet nem visz étterembe, mert rossz nézni h alig eszik és ő sem tudott jóízűen enni emiatt
2012. ápr. 17. 10:08
 4/6 anonim ***** válasza:

amelyikkel jobban érzed magad


ezen a szinten, akkor a társaság számít, nem a külső

így pedig a kérdésedben ott is van a válasz...

2012. ápr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem vettem észre, hogy a sovány csajok keveset ennének vagy nem jóízűen. Egyszerűen más a biológiájuk, nem épül be a beszívott levegő is hájba.

Én inkább a kövér csajoknál tapasztaltam, hogy bűntudatos képpel ülnek a kaja felett, számolgatják a kalóriákat és nem élvezik az evést.

Az étel élvezetéhez nem kell hájasnak lenni. Vannak ételek, amiket az ízükért eszünk, nem egy tállal, csak csipetnyit.

Amúgy a vékony lányra szavazok, mert vacsora után őt vinném ágyba... a vacsora csak előjáték és ami utána jön, az a férfiaknál szerintem a döntő szempont a választásnál.

2012. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem az utánalévő dolgok hanem a vacsora volt a kérdés. És attól h valakin van egy kicsi, még nem hájas. Nem tudom honnan szalasztottak de elég bunkón ítéled meg a ducibb embereket

Am én meg azt látom h akit nem nyomnak el és jól érzi magát duciként az igenis jóízűen eszik, míg az aki meg akar felelni a világnak és sanyargatva magát mindíg sovány akar lenni az nem fog jóízűen enni

2012. ápr. 18. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!