Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek étteremben vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Geta96 kérdése:

Szerintetek étteremben vagy valmi ilyen helyen a fiúnak kéne fizetnie?

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 21:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

21.40


„Egy pasi igen is udvaroljon és ehhez hozzátartozik az is, hogy ő fizet.”


Már az udvarláshoz is pénzt vártok el a másiktól, mert csak akkor számít nektek az az ember jóképűnek, helyesnek, férfinak satöbbi.


Az udvarlás oké, de ne a pénzével udvaroljon. Ti lányok pedig ezt várjátok el. Hihetetlen, hogy hová jutott el ez a világ.

2012. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nincs most komoly kapcsolatom,de van egy férfi akivel rendszeresen eljárunk színházba,étterembe,stb.Ő is ott dolgozik,ahol én.

Mindketten jól keresünk.

Az elején mindig ő fizetett mindent,pedig én felajánlottam,hogy fizetem legalább a felét.Nem engedte.Nekem pedig már kezdett kellemetlen lenni a dolog,hiszen a virágok,a vacsorák és a jegyek nem ingyen vannak.Így kitaláltam,hogy viszonozzam.Gyakran elhívom hozzám vacsorára,és van úgy,hogy meglepem a mozival vagy színházzal.

Bár,ő már tett olyan kijelentést,hogy ezeket neki kellene állnia,mert ő a férfi.

Hát,nem tudom,de én már kellemetlenül éreztem magam emiatt,ezért is tettem meg ezeket a lépéseket.

27/N és 34/F

2012. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a 21:40-es válasz alapján,ha úgy vesszük,akkor átlagban kijelenthetjük,hogy egy szegényebb fiúnak ilyen elven soha nem lesz barátnője.Mai lányok,(Tisztelet a kivételnek!!!) miért vagytok ilyen anyagiasak?Miért csak azt a fiút tekintitek potenciális udvarlónak aki mindig mindent fizet?

Fiúk,férfiak,az Isten óvjon titeket az ilyen anyagias lányoktól,nőktől!

2012. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

12-es, nálunk ugyanez a helyzet, csak nem dolgozunk egy helyen.

Egyébként ha te hívod meg, Kérdező, akkor illik fizetni, ha közösen akkor közös fizetés.

2012. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%

Nincs probléma a "férfi fizetéssel" azzal van a problem, hogy egy csaj mondjuk felzabál és megissza a fél éttermet. Utána meg kitalálja, hogy bocsi de én csak barátkoztam, vagy kedvességből fogadtam el a meghivást stb..


Ha már a férfi állja a cekket akkor legalább egyszer illik utána bepucsitani.. :D

2012. okt. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
27%
én mindig az aktuális lánnyal fizetettem ki a kaját, érezze azt hogy nem akarom én kihasználni, annyira.
2012. okt. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden válaszolónak. Az végeredmény egyértelműen az lett, hogy nem kötelező, de illik. Így is fogok tenni. Megy mindenkinek a zöld kéz.
2012. okt. 8. 21:25
 18/18 anonim ***** válasza:

"Ha már a férfi állja a cekket akkor legalább egyszer illik utána bepucsitani.. :D"


nem igazán illik,amúgy meg cehhet,nem cekket

2012. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!