Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket zavar az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar az, ha egy fiúnak pattanásos az arca?

Figyelt kérdés

Nem durván, de van egy pár. Természetesen teszek érte, hogy ne legyen, de eddig nem sok sikerrel. Sorra veszem a különböző kencéket, van ami segít, de olyan cucc, hogy csak egy darabig segít... Hétfőn is megyek a patikába egy másikért, amiről sok jót olvastam...

Voltam bőrgyógyásznál is, aki által a patikában komoly pénzeket hagytam ott, és azon kívül, hogy a vérképemet szétnyomta a gyógyszer semmi nem változott, így a bőrgyógyászt hanyagolom...


Csak őszintén! Úgy is névtelenben megy az egész...



2013. jún. 23. 12:41
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:
ha valaki helyes,akkor pattanások nemigen változatnak rajta :)
2013. júl. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!