Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket zavar az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar az, ha egy fiúnak pattanásos az arca?

Figyelt kérdés

Nem durván, de van egy pár. Természetesen teszek érte, hogy ne legyen, de eddig nem sok sikerrel. Sorra veszem a különböző kencéket, van ami segít, de olyan cucc, hogy csak egy darabig segít... Hétfőn is megyek a patikába egy másikért, amiről sok jót olvastam...

Voltam bőrgyógyásznál is, aki által a patikában komoly pénzeket hagytam ott, és azon kívül, hogy a vérképemet szétnyomta a gyógyszer semmi nem változott, így a bőrgyógyászt hanyagolom...


Csak őszintén! Úgy is névtelenben megy az egész...



2013. jún. 23. 12:41
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Értem, mit mondasz :) Nekem is van olyan lány ismerősöm akinél egyáltalán nem zavarna, de van akinél igen. Ez függ magától az arctól, na meg ez csak egy pillanatnyi állapot, hogy most éppen milyen, idővel eltűnnek ezek...
2013. jún. 23. 15:44
 32/41 anonim ***** válasza:

Engem abszolút nem zavar, ha pattanásos a srác arca. Pont nem a külsője érdekel.:D És hidd el, szerencsére még vannak társaim, akik nem a külsőre hajtanak.:)


Amúgy, egy "házi tippet" ha elfogadsz tőlem..:) A pattanásokra nekem használt a parfüm.:D Nem kell magadra önteni az egész üveget, de eltünteti őket pár nap alatt. Mondjuk én lány vagyok, de kipróbálhatod te is.:)

2013. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Köszi a válasz :D Még dezodort se fújok magamra (inkább fürdök egy nap 2x vagy 3x), így parfümmel háát :):):)

Örülök, hogy vannak még akik nem ítélik el a magamfajtákat csak azért mert ilyen a külsejük :)


Tegnap vettem egy krémet amiben eddig bízok, majd meglátom, hogy csak kidobtam-e 2200ft-ot...

2013. jún. 25. 22:04
 34/41 anonim ***** válasza:

Azért gondolom egy parfümöt csak találsz otthon!:D Nem kell tengernyi belőle, elég egy kevés is.:)

Sok sikert a kis élősködők kinyírásához!:DD

2013. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

:):):) Köszi, majd egyik nap ha nem megyek sehova kipróbálom :)

Kamion szerelőként kicsit furcsán néznének a sofőrök ha megéreznék... :D

2013. jún. 26. 16:35
 36/41 anonim ***** válasza:
Az mondjuk igaz.:DDD
2013. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Azt esetleg még elárulod, hogy milyen idős vagy?
2013. jún. 26. 18:33
 38/41 anonim ***** válasza:
16 leszek nemsokára.:)
2013. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy vannak még lányok, akiknek nem a külső az első :)
2013. jún. 26. 18:44
 40/41 anonim ***** válasza:
Vannak, csak meg kell találni őket.:)
2013. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!