Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Titeket zavar, ha egy fiu kicsit pattanasos? Nem nagyon csak kicsit a homlokomnal meg a szamnal?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az zavarja a lányokat, ha a srác nem törődik magával. Az nem, ha kicsit problémás a bőre. De törődj vele, szebb lesz.
2010. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Itt majd mindenki azt fogja írni, hogy nem zavarja őket, de a való életben meg igenis zavarja a nőket az ilyesmi. tapasztalat. Csak itt a gyk-n szokás szerint senki nem a kinézetre megy, és egyáltalán nem zavarják az ilyen dolgok. persze akadnak kivételek, akiket tényleg nem zavar.
2010. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem zavar. Persze, hogy zavar, miért ne zavarna. Mégis csak pattanásról van szó, ami nem valami esztétikus, szép látvány.

De nehogy azt higgyed, hogy ettől nem fog neked összejönni valakivel. Ha egy lánynak tetszel, akkor ez miatt nem fog elmenekülni, hidd el.


A párom iszonyatosan pattanásos volt mikor megismerkedtünk. Láttam, hogy foglalkozik az arcával, de a pattanások mégsem múltak. Inkább segítettem neki, nyomkodtam én is, elküldtem kozmetikushoz, bőrgyógyászhoz. Végül a doki felírt valami nappali meg éjszakai krémet, és két hónap elteltével már gyönyörű arca volt.


Szóval te is menj el bőrgyógyászhoz, ha annyira zavar, vagy azt érzed, hogy ez miatt nem megy a csajozás.

Igen, biztos vannak olyan lányok, akik így már szóba sem állnának veled, de jól jegyezd meg, hogy azokat csak a külső érdekli, csak a felszín.

Ha találkozol valakivel, akinek igazán tetszel, nem fogja érdekelni. Vagyis biztos fogja, mert engem is érdekelt, de segítettem a páromnak megoldani a problémát, és már nincs semmi az arcán.

2010. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FFDP ***** válasza:
100%
2010-12-30 17:47 Én még egyszer nem tapasztaltam volna, hogy bármilyen hátrányból indulnék emiatt. Ha az ember megőrzi mellette az önbizalmát, észre se veszik, komolyan, még az egyéjszakás plázasunákat se érdekelte.
2011. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!