Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket zavar az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar az, ha egy fiúnak pattanásos az arca?

Figyelt kérdés

Nem durván, de van egy pár. Természetesen teszek érte, hogy ne legyen, de eddig nem sok sikerrel. Sorra veszem a különböző kencéket, van ami segít, de olyan cucc, hogy csak egy darabig segít... Hétfőn is megyek a patikába egy másikért, amiről sok jót olvastam...

Voltam bőrgyógyásznál is, aki által a patikában komoly pénzeket hagytam ott, és azon kívül, hogy a vérképemet szétnyomta a gyógyszer semmi nem változott, így a bőrgyógyászt hanyagolom...


Csak őszintén! Úgy is névtelenben megy az egész...



2013. jún. 23. 12:41
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Ja egyébként 18 vagyok...
2013. jún. 23. 12:56
 12/41 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: Én srác vagyok, és mint minden kamasz srácnak nekem is pattanásos volt az arcom. Én ezt úgy oldottam meg, hogy havonta-kéthavonta elmentem kozmetikushoz, aki kitisztította, és így egész rendben lehetett tartani.
2013. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
ÉS a kozmetikus után kellett valami krémet/lemosót/stb. használnod?
2013. jún. 23. 12:59
 14/41 anonim ***** válasza:

[link]

nekem az volt az a gyógyszer ami segített sok sok sikertelen kencefice és mindenféle próbálkozás után...kicsit drága de komolyan mondom megéri az árát!

2013. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
31%
Engem kifejezetten zavar. Undorítónak tartom, mert az sugárzik az ilyen emberekről, hogy nem törődnek magukkal elégé. Persze tudom, hogy te igen, de akkor is zavar.
2013. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
4-5 db nem zavar. Ha valakinek az egész feje olyan, az azért zavaró.
2013. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
És ezt mennyi ideig kellett szedni?
2013. jún. 23. 13:03
 18/41 anonim ***** válasza:
gyógyszer. én is féltem hogy tönkremegy a vérképem, de ilyen bajom nem lett tőle, csupán annyira szárít, hogy a nyálkahártyák meg úgy minden totál kiszárad. ezt lehet orvosolni testápolóval, szőlőzsírral meg kézkrémekkel. 10 hónapig tart a kezelés, első héten kaptam magát a gyógyszert (sotret a neve), gyulladáscsökkentőt azt hiszem meg valami krémet abban is gyulladáscsökkentő volt. 1 hónap után már alig voltak pattanások. ezt ősszel tudnád elkezdeni, mivel napra nem ajánlatos közben menni, nagyon kipirosodsz. az orvosod a testsúlyod arányában adja meg hogy mennyit és milyen erőset szedhetsz :)
2013. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Hát nyáron most semmiképp, sem mert olyan helyen melózok, hogy van mikor fél napokat kint vagyok a Napon... Bár már sem sülnék le mert lassan úgy nézek ki mint egy barnamedve, csak kevesebb szőrrel xd :D
2013. jún. 23. 13:08
 20/41 anonim ***** válasza:
a roacuutan-t 3 6 hóapig kellett szednem mint végső megoldást. az első egy hónapban kihozta a pattanásokat több lett mint volt mert így tisztította ki a bőrt viszont a második hónapban már nyoma sem volt és a kúra után is tartós maradt többet nem volt egy pattim sem :)
2013. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!