Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket zavar az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar az, ha egy fiúnak pattanásos az arca?

Figyelt kérdés

Nem durván, de van egy pár. Természetesen teszek érte, hogy ne legyen, de eddig nem sok sikerrel. Sorra veszem a különböző kencéket, van ami segít, de olyan cucc, hogy csak egy darabig segít... Hétfőn is megyek a patikába egy másikért, amiről sok jót olvastam...

Voltam bőrgyógyásznál is, aki által a patikában komoly pénzeket hagytam ott, és azon kívül, hogy a vérképemet szétnyomta a gyógyszer semmi nem változott, így a bőrgyógyászt hanyagolom...


Csak őszintén! Úgy is névtelenben megy az egész...



2013. jún. 23. 12:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Az én barátomnak is vannak pattanásai.
2013. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
43%
ez azért előnyős is mert letudod lőni vele a legyet
2013. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Miután én is nagyon sokat küzdöttem a pattanásokkal mire megszabadultam tőle így engem személy szerint nem zavar de nem vagyunk egyformák mi lányok.....sőt egyszer megesett, hogy megláttam egy fiút gyönyörű kék szemekkel és annyira megbabonázott, hogy abban a pillanatban észre se vettem csak jóval utána h milyen pattanásos az arca de valahogy nem tudott érdekelni :)
2013. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Legyet? Lelőni? Nem értem az összefüggést...
2013. jún. 23. 12:46
 5/41 A kérdező kommentje:
No, ezek szerint a kék szeműek hajlamosak a pattanásra? :):)
2013. jún. 23. 12:47
 6/41 anonim ***** válasza:
ahogy mindenki más is :) nem ez volt a konkrétan a lényeg :) hanem hogy van h észre se veszi az ember mert másra figyel fel nem a pattanásokra :)
2013. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

:)

Köszi a választ. Csak attól félek, hogy elég nagy hátrányban indulok így sok lánynál, mert aki nem ismer elsőre mit lát. ÚÚh hagyj békén.. persze biztos van kivétel.

2013. jún. 23. 12:50
 8/41 anonim ***** válasza:
aki úgy indul h ink hagy békén mert pattanásos vagy azt hagyd ott vagy oda se menj az ilyen felszínes lányokhoz.....
2013. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
nekem elég csúnya volt a bőröm, de szerencsére kaptam rá jó kis gyógyszert, igaz nem volt két fillér de tökéletesen helyrejöttem :) ha nem hagyja az ember elcsúnyulni, nem kaparja el meg stb szerintem nem gond. de az hogy tiszta vörös valakinek az arca szerintem taszító. mármint ilyen 17 éves kortól fölfelé. szó ami szó, ha van egy kicsi az nem gáz, csak ha nem foglalkozol vele és "elburjánzik" :D
2013. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Foglalkozok vele, mint írtam egy csomó mindent kipróbáltam már, holnap is megyek patikába egy másik krémért...

Neked mi segített? Gyógyszer vagy krém? Nekem a bőrgyógyász írt fel gyógyszer ami 20E volt a 2 doboz egy hónapra, de semmit nem használt és ugye ami gyógyszer az méreg, a vérképet is jól szétküldte.

2013. jún. 23. 12:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!