Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, próbáljak beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, próbáljak beszélni vele vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik kb egy honapja ismerjük egymást állandoan szemezünk hülyülünk ha ugy van meg tök jó.

Aztán pénteken volt egy buli ahol már mindeketten ittunk egy kicsit meg akart csokolni, én nem hagytam mert minden ismerös ott volt és tök cikinek éreztem hogy alig ismerem és csak ugy mindenki elött.. Aztán mikor vasárnap le akartam hivni bulizni mondta hogy hát tanul meg minden .. mondtam neki hogy közben hallottam hogy van csaja stb mondta hogy igen van csaja egy hete..Hétfön rákérdeztem hogy a pénteki akkor csak a pia miatt volt?

Válasza: Nem az csak felbátoritott..

Késöbbiekben üzent a haverjával hogy nem akar megbántani meg semmi de hogy nem akarja a mostani csaját sem bántani... Azóta is bámuljuk egymást ha együtt utazunk de nem beszélünk rola és engem rohadtul zavar irtam neki myvipen egy üzit még hétfön .. de még nem lépett be az msnje meg nincs is meg szóval most mit kéne tennem beszéljek vele vagy tényleg hagyjam????


2009. okt. 7. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

hát beszéljétek meg, kérdezd meg h. miért, de amúgy lehet, h. hagynod kéne, mert hát van barátnője, lehet, csak nagyon tetszel neki, meg ilyenek, de nem akar komolyabbat...:-(

vagy legalábbis ne nyomulj annyira rá, nehogy megbánd a végén, mert lehet, csak h. semmi különöset nem akar, csak tettszesz neki

2009. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De hogy beszéljek vele irjak neki iwiwen vagy a haverjai elött mondja ki cakumpakk hogy hát akkor most mi van ?

Segitsetek lécci

2009. okt. 7. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Írj rá levélben iwiw-en,myvip-en,kérdezz rá konkrétan,mi volt ez.Ha nem válaszol,hagyjad,valószínű,tetszel neki,de ennyi,semmi több.Mondjuk én így is meg merném kockáztatni,hogy a nőjét szereti,te meg szimplán bejössz neki,ha komolyabbat akarna,már ezerszer keresett volna,hogy megbeszéljétek a dolgokat.
2009. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Irtam neki myvipen, hogy egy dologra azért kiváncsi lennék de nem válaszolt pedig megnézte....
2009. okt. 8. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!