Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Próbáljak vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Próbáljak vele beszélni?

Figyelt kérdés

A volt barátomról van szó, akivel majdnem két évig voltunk együtt, de pár hónappal ezelőtt szakítottunk, amiatt mert állandóan csak veszekedtünk, meg mert már úgy éreztem, hogy nem szeretem, tehát úgy gondoltuk, hogy ez az egyetlen megoldás a problémákra.

Utána nem is találkoztunk, nem is beszéltünk. De mostanában gyakran összefutunk véletlenül, és teljesen összezavart, néha úgy érzem, hogy olyan jó lenne kibékülni vele, és sokszor eszembe jut, sokszor gondolok rá, de nem tudom, hogy csak az együtt töltött idő, és az emlékek miatt, vagy pedig érzek valamit iránta. És azt sem tudom, hogy ő hogy van ezzel. Azt viszont tudom, hogy mikor szakítottunk még szeretett, és azóta neki nem volt kapcsolata. Nem tudom, hogy ha felhívnám vagy írnék neki, hajlandó lenne e beszélgetni velem... Mert ha beszélnénk, talán tudnám tisztázni az érzéseimet magamban. Beszéljek vele vagy inkább hagyjam a fenébe, majd csak elfelejtem végleg?


2009. júl. 18. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hali!Hát igen.Egy találkozás,összefutás az utcán, sosem lehet közönbös hiszen ismeritek egymást.De egy találka biztosan csak felkeverné a dolgokat.Találkozni, újraéleszteni a régi érzéseket kettőtök közt,azt is lehet, és mint régen már újból veszekedhettek is.Ki mit szeret. Ha nem ez kell akkor a "hogy vagy?"-on kívül minek több téma...
2009. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A két év pont kritikus vízválasztó. Szerintem, ha nem érzed már a fellángolást, akkor helyesen cselekedtetek. Szerelem nélkül nehéz, sőt lehetetlen tartós kapcsolatot fenn tartani. A töltött káposzta jó sokszor melegítve, de a szerelem nem. Szerintem csak az emlékek játszanak veled.
2009. júl. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenek az emlékek:)

Szakításkor csak minden rossz jut eszünkbe, aztán ahogy telik az idő, esetedben 2 év, már csak a jóra emlékszünk, ami rendesen be tud kavarni.

Szerintem inkább hagyd, a régi kapcsolatot nem jó újramelegíteni, tapasztalatból tudom.

-ReapeR-23/F

2009. júl. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-ReapeR- vagyok...

Ja, mégsem 2 év, az az együttlét időtartama volt:)

Akkor a pár hónap elteltével

2009. júl. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hello, Sziasztok!


A véleményem a következő: szerintem ha még egyszer megbeszélsz vele egy találkozót akkor semmit sem veszíthetsz, csak nyerhetsz. Így legalább minden világosan fogsz látni érzéseidről, hogy csak valami fellángolás vagy tényleg hiányzik mert szereted még mindig! és ha ezt nem teszed meg, hogy világossá váljék minden azt lehet, hogy életen át bánni fogod!

2009. júl. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!