Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne, ha a férfiak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha a férfiak nem kezdeményeznének többet?

Figyelt kérdés
Nem panaszkodni jöttem ide, de ha tegyük fel a pasik nem kezdeményeznének többet, hanem várnánk a konkrét jeleket a csajoktól (mosoly, bámulás) és csak akkor mennénk oda, akkor szerintetek kihalna az emberiség?
2013. máj. 24. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 LeftBehind ***** válasza:

Igazad van,tényleg nem ismerek sokat. Igazából a haverjaim és kb 2 csoportra oszlanak:

1.Vannak az elvont személyiségek,akiknek - na bumm - szintén nem erősségük a csajozás.

2.A társaság ahol a fő téma a pina és a pia....hát velük nem tudok túlságosan azonosulni,igazából csak úgy járok ki velük,hogy részegen röhögjünk egymáson.


Igazából egyáltalán nincs meg bennem az a csajozós jellem. Sose érdekeltek kimondottan az egyéjszakások,de a konkurencia mellett nem látom esélyét egy barátnőnek és 20 éves szűzként a lelkemet eladnám egy nő érintéséért.

Hát,Isten megmutatta mennyire ért a szadizmushoz,mikor kitalálta az emberi kapcsolatokat....

2013. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
Jaj, 20 éves és szűz, mindjárt összesajnálom a kis drágát. Én 29 évesen vagyok ebben a cipőben, és az én korombéli nők nemcsak foglaltak, hanem házasok és gyerekesek!
2013. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
51%

Ez annyira érdekes... a szüleimnek vannak agglegény barátai. Hát basszus, 2-3 évente új nőt szednek fel, és ez így megy már 20 éve. Előtte nem tudom, akkor kicsi voltam :D

Mondjuk nem otthon sajnáltatják magukat a gép előtt, az tény.

2013. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 LeftBehind ***** válasza:
48%

Na mivan,vásár van Trollföldén?

Helike már megbocsáss,de nem akarok a te sorsodra jutni és üzenem,hogy 29 éves kora előtt is vannak az embernek érzései.

Utolsó - kérlek,használd a szemed és olvass vissza pár választ,mindjárt meglátod,mennyire csak otthon ülök a gép előtt és sajnáltatom magam.

2013. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
51%
Pedig sanszos lesz.....
2013. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 LeftBehind ***** válasza:
52%

És íme a felsőbbrendű emberi faj egyik mintapéldánya...."Ha nekem szar,te se érezd jobban magad!"

Kitűnő munka,csak így tovább!

2013. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:

"Ha nekem szar,te se érezd jobban magad!"


Inkább tipikus a helyzeted, erre nem gondoltál?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__39..

2013. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:

Leftbehind, még nagyon fiatal vagy! Törekedj jó melóra és ismerkedj minél több csajjal!

Helike, te meg saját magadat korlátozod be!

2013. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!