Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne, ha a férfiak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha a férfiak nem kezdeményeznének többet?

Figyelt kérdés
Nem panaszkodni jöttem ide, de ha tegyük fel a pasik nem kezdeményeznének többet, hanem várnánk a konkrét jeleket a csajoktól (mosoly, bámulás) és csak akkor mennénk oda, akkor szerintetek kihalna az emberiség?
2013. máj. 24. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
hát én néha hibába adok jeleket, sztem félnek odajönni a fiúk, egyre kevésbé mernek kezdeményezni, v lehet mindig rosszakat választok
2013. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
Nem kell álompasinak lenni. Normálisnak kell lenni, csak ahogy az itt adott válaszokból is kiderült, baromi kevés a normális srác. A legtöbbötök begyöpösödött lúzer. Ez van.
2013. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, azért hiszed h kevés a normális srác, mert csak a jóképűeket veszed észre, ahogy minden lány. Nekik pedig nem kell törniük magukat, h normálisak legyenek, úgyis találnak csajt.
2013. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi olyan bonyolult ezen. Annyit kéne megérteni, hogy ha az első találkozáskor már randira hívnak egy nőt, persze hogy a külső alapján dönt, mi más alapján döntene??

Elég szánalmas, ha valaki annak ellenére, hogy pontosan tudja, hogy előnytelen a külseje, mégis azzal próbál hódítani - aztán meg csodálkozik, ha nem sikerül.


Egyébként vannak olyan férfiak, akik az előnytelen külső ellenére tudnak nőt felszedni. Például Danny DeVito? Ne mondja senki, hogy jól néz ki. Mégis be tudott csajozni még mielőtt híres és gazdag lett volna. Akkor miről is beszélünk?

2013. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:

Nem csak a jóképűeket veszem észre, az más kérdés, hogy a mostani pasim is elképesztően helyes a csálé fogai ellenére, ami miatt amúgy méginkább imádom. <3

Viszont szerintetek kevés a normális csaj, amelyik meg az, az már kapcsolatban van. Ugyan ezen logika mentén kevés a normális srác, amelyik meg az, az szintén kapcsolatban van. Ergo, aki nincs kapcsolatban az vagy azért, mert saját döntés, vagy azért mert akkora lúzer, hogy még ennyit sem volt képes magának megoldani.

Dolgozzátok fel.

2013. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:

#24 Mivel csak a külsővel lehet egy nőt meghódítani, így más választásunk nincs. Amit Danny de Vitóról írtál, az elég nehezen hihető, csak azért nem tartom teljesen kizártnak, mert akkor még más világ volt, nem voltak ennyire felszínesek a nők.

#25 A normális lányok és a jóképű fiúk azok, akik mindig foglaltak. Egyszerűen azért, mert rájuk van igény.

2013. máj. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
47%

EZt a szánalmas gondolkodásmódot kellene elfelejteni, hogy az alapján méritek egymást és magatokat, hogy van e éppen valakitek, vagy nincs.

56%-os neked SOHA sem lesz, semmilyen sem, de nem azért, mert úgy nézel ki, mint a gyűrűk ura random bármelyik hobbitja, hanem mert borzasztó a felfogásod. Mégis mit kezdenél te egy nővel? Elmondanád neki minden nap, hogy milyen felszínes és te mennyire csúnya és alacsony vagy? Kinek kell az ilyen, aki még magát sem becsüli? Nincs egy jó kiállásod, semmid sincs ami miatt pozitívan értékelnének. Ez a gáz. És ezen csak te tudnál változtatni, de nem fogsz, mert neked ez a kényelmesebb. Hát hajrá.

2013. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
#27 Ahhoz előbb egy olyan nő kéne, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok, csúnyának és alacsonynak. De mivel ilyen nő nincs, soha nem tudjuk meg, h mi lenne olyankor.
2013. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
Látom gondjaid vannak a szövegértéssel. Nem azzal van a baj, hogy ocsmány vagy, meg még alacsony is, hanem a felfogásoddal, ami amúgy meg is látszik rajtad. Ezért nem szeret senki és ezért nem kellesz senkinek. Érted? Mert szánalmas vagy.
2013. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
Ezek szerint az összes ronda és alacsony férfi felfogása ugyanilyen lehet, mert én még egyet se láttam nővel...
2013. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!