Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ha meghívtok valamire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha meghívtok valamire egy lányt, azt ne fogadja el?

Figyelt kérdés
Komolyan nem tudom a mai világban, hogy ilyenkor mit kell tenni. Sokszor olvasom itt, hogy a lány ajánlja fel, hogy fizeti a felét. Mondjuk egy italnak. De az nem olyan, mintha visszautasítana egy gesztust?
2013. máj. 22. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Néha fogadja el, de ne mindig.
2013. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én soha nem fogadom el, de végül mindig a srác fizet:))
2013. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha meghívom valamire akkor fogadja el. Nyilván arra hívom meg amit úgy vélek hogy nem nagy költség illetve megéri.

De ez akkor van mikor meglátom a lányt a pultnál és megismerem.


Következő nap randin már nyugodtan állhatja a sajátját amit fogyaszt.

2013. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én sem szoktam meghívatni magam. De hogyha egy férfi azt mondja nekem, aki tetszik, hogy "nem iszunk meg valamit?" akkor mondjam, hogy ne? Pedig csak szeretnék vele lenni? És hogyan mondjam, hogy ne, hogy ne tűnjek bunkónak? Vagy ha igent mondok, akkor azt hiszi, hogy a pénzre megyek?

20 fölöttiekre gondolok, nem tinikre.

2013. máj. 22. 15:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A nő fogadja el azt, ha a férfi akar fizetni étteremben vagy szórakozóhelyen.


Kulturált nőnek az is nyilvánvaló, ha meghív magához vacsorázni, kirándulásra vagy egyéb alkalomra sütit vagy szendvicset készít, akkor ő sem kéri hogy a felét fizessem.

2013. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
eddig én is azt hittem, de itt sokszor olvasom, hogy a nő ajánlja fel.
2013. máj. 22. 16:01
 7/11 anonim ***** válasza:

az exem egyszerűen elintézte:

"fizessem én vagy külön?"persze hogy azt mondom hogy külön mert a végén én vagyok a hibás hogy nincs sok pénze,fizetés után:"most olyan rosszul érzem magamat,én akartalak meghívni,de ha neked ennyire fontos nem bánom hogy te is fizetsz"

egyszer azt mondtam hogy fizesse ő,2hétig hallgattam hogy mennyit költött rám(egy gyrost vett)

2013. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
te jó ég! na ezért nem tudom, hogy most mi van. sosem hagynám, hogy valaki drága dolgokat vegyen nekem, de ilyen gyros kategóriák miatt érezzem rosszul magam?
2013. máj. 22. 16:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Jajj! Ha meghív első alkalomkor akkor fogadd el. Következő alkalommal ha meghív akkor mond meg neki kedvesen, hogy szeretnél beszállni mert ez neked így kínos.

Ha azt mondja ne butáskodj már, akkor nem kell.


Én eleve annak is örülök, ha egy lány ezt megkérdezi. De csak 2. alkalommal. Mert ezt kevesen kérdezik meg.

27/f

2013. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy férfi legyen lovagias, ha randira hívott egy lányt. És ezt a lánynak is illik elfogadni. Személyes sértésként fognám fel, ha egy lány nem fogadná el a meghívásom, vagy ki akarná fizetni a felét (főleg egy első randin).
2013. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!