Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 20 körüli lányok jó néven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 körüli lányok jó néven veszik ha valaki csak úgy meghívja őket valamire?

Figyelt kérdés
Akár csak úgy beszélgetni kicsit?
2013. febr. 4. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Basszus, attól függ ki, miként, mire akar meghívni, ismerem-e egyáltalán....

Egy ismeretlennel nem szívesen beszélgetnék CSAK ÚGY.

2013. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha kedvesnek tűnik és nem nyomul.. :)
2013. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ, ha tetszik a fiú akkor nagyon örülök, ha nem akkor is elbeszélgetek vele, csak jelzem, hogy többet nem szeretnék.
2013. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Főleg, ha még nyomul is az illető.
2013. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
örülnék neki persze, ha szimpatikus az illető :) 21L
2013. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ér semmit, ha bejössz a csajnak nem kell pia, ha meg nem tetszel neki akkor pedig akkorsem fogsz ha veszel neki vmit.
2013. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
17:03 : Hogy jelzed ha nem szimpatikus?
2013. febr. 4. 17:16
 8/10 A kérdező kommentje:
17:14 : Nem feltétlenül barátnőt szeretnék, csak beszélgetni ismerkedni.
2013. febr. 4. 17:17
 9/10 senior24 válasza:

Mindez attól függ h hogyan csinálod a dolgot,lehet egyébként szimpátia kérdése is,de pl az hogy szimpatikus vagy e egy lánynak,az nagymértékben Tőled függ!

Én nem birom az olyan pasikat(pedig én is pasi vagyok)akik odamennek egy lányhoz és megkérdik h meg e hivhatják öt egy piára.SZÁNALMAS!!Vagyis leforditva: Szia,szeretnélek meghivni h lásd milyen rendes vagyok és talán a pia mellett meg is foglak tudni gyözni h milyen f'sza csávó vagyok,mert probálok neked megfelelni h aztán ágyba vihesselek"

Nos a végeredmény: a lány lelép egy ingyen piával!

Plána ha még mocsár részegen is megy oda a csávó.Pfff. :S

És igaza van a lánynak,mert kinek kell egy ilyen srác?Azzal h pl részegen megy oda,már le is vonta a következtetéseket a lány h neked innod kell ahhoz h legyen önbizalmad,egy hamis önbizalmad.Ha meg normálisan mész oda,akkor figyeélj a megjelenésedre és a mozgásodra is!Nem vicc!Tudod mennyi dolgot kell figyelned magadon?Egy nő km-ről kiszurja ha valami nincs rendben benned.Tudod a legkisebb dolgokrol is árulkodik a testbeszéded és nők pedig legalább 10-szerjobban olvasnak a testbeszédből,mint a férfiak!

Pl.a cipődről,már rengeteg dolgot megállapitanak rólad,messziről,mikor te még csak oda sem értél a lányhoz!

Lehet venni nekik valamit,de inkább csak akkor amikormár kialakult köztetek egy bizalom egy vonzodás,amit persze nem a BMW kulcsoddal fogsz elérni.Soha ne vágj fel semmivel!

Beszélgessetek csak nyugodtan,egyébként az is egy jo dolog,legalább ismerkedsz,szoktatod magad a női társasághoz,meg jol is érzitek magatokat.Én például világ életemben többet voltam lányok társaságában mint a fiukéban.És örülök is neki!

Ja és ne feledd h a nők ÉRZELMI lények,soha ne probáld megközeliteni őket logikusan,és lehetőleg ne a turbo dizeles autod teljesitményéről beszélj neki!

Egyébként meg ha jol csinálod ne fogják rossz néven venni,de vigyázz h jol csináld a dolgokat és ne azt mondja a lány magában vagy a bnőinek h: na nézzétek megint egy igazi luzer srác ,a többiek közül.

Egyébként dijazom azt h csak ugy beszélgetsz velük,nem muszáj mindig azzal a céllal odamenni h most:na ezt a lányt muszáj felszednem!

Sok sikert! :)

2013. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az ilyennek mindig örülök :D
2013. febr. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!