Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze vagyok zavarodva ://...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva :// Mit tegyek hogy elérjek valamit, vagy kideritsem mit érez? Vagy pedig a leirtak alapján lehet következtetni valamire?

Figyelt kérdés
Már 1 éve hogy tetszik nekem egy fiú, tud is róla . Az a gond hogy én letámadtam a legelején azzal hogy teszik meg szeretem mert én ismertem nagyábból de ő engem nem és szerintem kényelmetlen helyzetbe hoztam :/ . De elkeztünk beszélgetni és őis megismert . Sulinkba farsnag volt és ő is eljött, farsang után elmentük egy erdő szerűségbe ott elkezdett ölelgetni és puszit is adott, én nemértettem hogy mivan mert aztirta nem fogunk járni mert nekem nem valami jó a hírnevem az ő sulijába :I de azért élveztem a vele létet . Másnap írta hogy szerelmi bánata volt és rajtam töltötte ki, aztán pár órára rá meg írta hogy hazudott ezzel kapcsolatban mert csak nemkar belém esni mert a sulijába oltogatni fogják hogy megint kit szedett fel . / fontos neki a hírnév amugy / Facebook-on azért elé jól eltudtunk beszélgetni és elég sokat, mindig volt témánk, ha bántott valami akkor addig nem nyugodott meg amíg elnem mondtam neki és megpróbált seíteni . Ha meglátott suliból hazafele mindig köszönt integetett és hosszasan engem nézett, mindig összezavart érzéseivel :// . Nem olyan régen találkoztunk beszélgettünk ujra és kérte hogy öleljem meg, mikor megöleltem éreztem hogy nagyon dobogott a szíve, és flörtölget is velem . Másnap is találkoztunk akkor pedig csak hülyülésnek indult pár dolog de nagyon belelendültünk és újból azvolt mint abban az erdőben, ölelgetted és puszilgatott, az prrnk összeért, de járni még mindig nem akart . Szóval nemértem hogy mitévő legyek mert én nagyon szeretem őt de nemtudom hogy ő mit érez mert összezavar érzéseivel, hameg megkérdezem akkor aztmondja hogy semmit vagy ne kezdjük ujból előhozni a szerelem témát .
2012. szept. 13. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

keresd továbbra is a társaságát és ne távolodj el tőle


majd lesz valami..

2012. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a sok helyesírási hibákért de ami nagyon nem kivehető ez ez : " az orrunk is összeért "
2012. szept. 13. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:

én értettem azt is:D


sok sikert (első voltam:)

2012. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
14 / tudom hogy fiatal vagyok de őt nagyon szeretem / :D akkor jó :)
2012. szept. 13. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!