Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne, ha a férfiak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha a férfiak nem kezdeményeznének többet?

Figyelt kérdés
Nem panaszkodni jöttem ide, de ha tegyük fel a pasik nem kezdeményeznének többet, hanem várnánk a konkrét jeleket a csajoktól (mosoly, bámulás) és csak akkor mennénk oda, akkor szerintetek kihalna az emberiség?
2013. máj. 24. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:

Én pont azt vettem észre, hogy az ún. "normális pasik" szoktak tartósan barátzónában lenni.

A másik pedig, hogy nőként talán nem kellene "lelúzerezni2 senkit! Hozzátok mennek oda, nektek udvarolnak, nektek bókolnak-mi olyan nehéz ebben? Van egy rakás nő, aki semmit, de semmit nem tud felmutatni az égegyadta világon-és mégis körülrajongják, mert nő és jól néz ki. nyaralóhelyen meghívják mindenre, loholnak a nyomában, mint a kiskutya...A csaj ehhez képest buta, mint a föld, rosszindulatú, ügyetlen és műveletlen is, de nem is akar változtatni magán. Ha ezt veszem alapul, akkor szerintem nem kellene megítélni a fiúkat az alapján, hogy van-e barátnője vagy nincs!!

2013. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:

Ezek attól még lúzerek. Egytől egyig. Szánalmas kis 0 élletű barmok, akiknek gőzük sincs a való életről, vagy a nőkről. Vagdalkoznak, vádaskodnak és általánosítanak. Csak ennyit tudnak felmutatni. Semmijük sincs, amivel egy nőnek imponálhatnának és ami igazán fontos lenne ahhoz, hogy tényleg barátnőt találjanak.

Ha jól vettem ki, neked is egy csaj csípi csak a szemedet és amiatt általánosítasz. Gondolom lepattintott. Lépj tovább.

A megítéléshez meg annyit, hogy ezek kezdték el, hogy lúzervagyokmert26évesennincsbarátnőm meg ilyenek.. Magukat írták le. Ennyi. Az alapján vannak megítélve, ahogy itt nyilatkoznak. Ezt mutatják, semmi mást.

2013. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
Én pl xenot sem meg a többi itt köpködő pasit sem arról ítélem meg h nincs nőjük hanem azokról a hímsoviniszta általánosító dumákról amiket nyomnak. Az ilyen annyit sem ér h leköpje egy normális nő. És ismétlem nem azért mert csúnya v nincs nője hanem mert egy vadparaszt.
2013. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:

Civilben nem, csak neten :D


Civilben sótlan felszínes témákról bárkivel eldumálok - de ezeket nagyon unom általában - a többség meg csak ezekről tud dumálni. Akik meg nem azok meg amolyan művész level 100 azokkal meg épp emiatt nem tudok beszélni, mert nem ismerek egy francia homokos művészt sem.

2013. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:

Nézd, ha csak egy lányról lenne szó, akkor még hagyján. De engem folyamatosan elkerül a szerencse. Valószínűleg rólam is meglehet a véleményed, nem tudom, de mindenesetre tény, hogy sosem voltam túl népszerű ember a másik nem körében.

Nagyon régen volt már barátnőm és nagyon sok szerencse kellett hozzá. Fogalmam sincs, hogy mikor lesz megint.

2013. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
A 73 %-os lánynak írtam az előzőt.
2013. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
Nem, xeno, te azért nem tudsz dumálni senkivel, mert műveletlen vagy és semmihez sem értesz. Mit gondolsz, miért nincsenek barátaid sem? Akik meg vannak, azok is azt kívánják, bár ne járnál folyton a nyakukra.
2013. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
72%-os nem szerencse kell hozzá. Szedd össze magad. Még segíteni is hajlandó vagyok.
2013. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:

#47


Azt hiszed nincsenek, mi? :D


Hát hogyne lennének. Igaz ritkán beszélek, de ha éppen olyanjuk van, vagy nekem lenne akkor simán összefuthatunk bármikor. De a kérdés csak az minek? Ha olyan van úgyis segítek nekik meg fordítva is, többséggel bármikor tudok nosztalgiázni meg ilyenek.

2013. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy beszélgettünk már a napokban. Egy kérdésem lenne: a nickneved monogramja L és B?
2013. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!