Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne, ha a férfiak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha a férfiak nem kezdeményeznének többet?

Figyelt kérdés
Nem panaszkodni jöttem ide, de ha tegyük fel a pasik nem kezdeményeznének többet, hanem várnánk a konkrét jeleket a csajoktól (mosoly, bámulás) és csak akkor mennénk oda, akkor szerintetek kihalna az emberiség?
2013. máj. 24. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
44%

"Aki meg nem kap jelet, az meg ne próbálkozzon, mert így fog járni."


Ergo akik rondának vagy alacsonynak születtek azok így jártak, jobb ha már most beletörődnek, hogy ilyen téren egy rakás sz*r lesz.

2013. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
Ebben igazatok van. Ha nincs jel, nem kell bepróbálkozni. De abban is van igazság, hogy nem minden jel egyértelmű, lehet, hogy csak barátkozni akar.....
2013. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
A szépség relatív a magasság meg.... 153 cm vagyok és volt nálam alacsonyabb pasim. Ez hogy lehet?? Biztos valami csodagyerek vagyok XD Dehát ilyen hülyének mint te hiába magyaráz az ember. Láttam már kommentjeid. egy elkeseredett balhere vagy. Nézhetnél ki felőlem bárhogy, le sem köpnélek.
2013. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
Jah bocs Xenonak szólt ha nem jött volna rá magától
2013. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:

Uccsó


Én sajnos 190 magas vagyok, aminek nem igazán tudok örülni, mert így a kinézetem és jellemem igen messze állnak egymástól.


Ha úgy kellene kinéznem, akkor 150 örül lennék, szürke haj és szemek, fakó arcbőr és 40 kiló. Tök jó lenne "észrevehetetlenként" élni, mint az hogy rögtön kiszúrnak és mindenki máris zöld arcszínben pompázik, mert "úh ma még enni is akartak" és hogy mer egy ilyen ronda ember egyáltalán kimenni az utcára? Az ilyenket régen elűzték a falvakból-városokból és olyan helyekre kényszerültek, mint a Notre Dom-i torony vagy elhagyatott kastéyok, kunyhók.

2013. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
12%
A legtöbb nőnek büdös kezdeményezni, v bármilyen jelet adni, így igen.
2013. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
Vicces vagy XD XD Küldj már egy képet magadról. Kíváncsi lettem XD
2013. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
47%

"Aki meg nem kap jelet, az meg ne próbálkozzon, mert így fog járni. Ez van. Tetszik vagy sem."


Akkor azt gondolom, hogy ezzel több vitás kérdést is megválaszoltál. Elmondom, mikre gondoltam:


"Ha barátnőt akartok, akkor talán tenni kellene érte, nem?" Minek tegyen ezek szerint bármit is, ha nincs értelme?

"Akinek nincs barátnője x évesen, az egy sehonnai lúzer."

Hogy legyen barátnője, ha egyszer elzárkóznak tőle?


Esetleg elmegy fizetőshöz, hogy legalább a szex ne maradjon ki az életéből, akkor meg nem férfi és talán nem is ember. Dehát, ha egyszer úgyis elzárkózik tőle minden nő, akkor nem mindegy neki?


Egyébként is, manapság itthon álompasinak kell lenni, hogy csak úgy jelezgessenek a nők. Egy átlagos (és itt olyan átlagot mondok, aki azért az idősebb nőknél a "hú de jóképű fiatalember, biztosan odavannak érte a lányok!"-tipusú átlagos srác/férfi már abszolút semmilyen jelet nem kap. És akkor lehet jönni a lúzerezéssel, meg a többi f...sággal!

Különben is, ha már olyan büszkén hirdetik a nők, hogy a férfiban a személyisége számít, azt nem fogja megtudni arról, ha 10-20 méterről ránéz, ahhoz meg kell ismernie! De ha nem ad jelet neki, ergo nem is akar emiatt odamenni a srác, akkor hogyan ismeri meg?!

2013. máj. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:

Hagyjuk most a sértegetéseke!!!


Xeno ne csüggedj, nem vagy kevesebb mint a többi, csak a pohár teli oldalát kell látnod.A negativ gondolkozás semmi jóra nem vitt senkit, a pozitiv gondolkodás, új dolgok kipróbálása, saját magad elfogadása viszont igen.


Én például a húmorommal szoktam megfogni a társaságunkba bekerülő csajokat.Ami a jeleket illeti a csajok részéről, gondoljatok bele sok csaj csak abban az esetben nyilvánit érdeklődést jelek formájában publikus helyeken például, ha külsőleg nagyon bejössz, de van sok lány aki például a húmorra tesz hangsúlyt vagy egyébb dologra ami igy ránézésre nem jön le neki.Tehát lényegében sokkal kevesebb a választék a pasinak igy ha vár a jelekre, hiszen sok nő ahelyett hogy jelezzen elvárja hogy meghóditsák.


A válaszokból nem jött le, de általában 2 tábor van.Azok a csajok akik nem szoktak jeleket adni, mert hogy a pasi jöjjön oda hozzá és produkálja magabiztosan magát, hóditson és úgye a másik aki elvárja hogy a srác csak akkor jöjjön oda hozzá ha ő egyértelmüen jelzett(lehet a jelzéshez is érteni kell vagy a jelzés értelmezéséhez, helyzettől függ)

2013. máj. 24. 11:47
 20/68 anonim ***** válasza:

"A válaszokból nem jött le, de általában 2 tábor van.Azok a csajok akik nem szoktak jeleket adni, mert hogy a pasi jöjjön oda hozzá és produkálja magabiztosan magát, hóditson és úgye a másik aki elvárja hogy a srác csak akkor jöjjön oda hozzá ha ő egyértelmüen jelzett(lehet a jelzéshez is érteni kell vagy a jelzés értelmezéséhez, helyzettől függ)"


Igen és te meg legyél gondolatolvasó!

2013. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!