Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne, ha a férfiak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha a férfiak nem kezdeményeznének többet?

Figyelt kérdés
Nem panaszkodni jöttem ide, de ha tegyük fel a pasik nem kezdeményeznének többet, hanem várnánk a konkrét jeleket a csajoktól (mosoly, bámulás) és csak akkor mennénk oda, akkor szerintetek kihalna az emberiség?
2013. máj. 24. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
Írj privit és kiderül.
2013. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 LeftBehind ***** válasza:

Hát ti aztán kicsit se kapjátok be a f@szomat,mi? Mindegyik tetves IQ-fighter! Vázolom,hogy eddig kik válaszoltak a kérdésre:

1.A bekeseredett magányos hülyegyerek,aki hímsovinizmussal vezeti le az energiát

2.A beképzelt hülyegyerek,aki szerint minden fenékig tejfel,de akinek nem az,nyugodtan megdögölhet

3.A hülyegyerek,aki szerint mindenki egy balf@sz lúzer,aki próbálkozik,de nem jön össze neki és ha ezek után még magába mer zuhanni,akkor egyenesen akassza is fel magát!


Tudjátok,én 4 napot töltöttem el egyedül egy fesztiválon,kb 30-40 csajhoz mentem oda,egyetlen "jelet" se kaptam senkitől,hirtelen minden csaj vagy pasival volt,vagy lezbikussá változott,életem legmagányosabb 4 napja volt,ahhoz képest hogy több 10ezer ember volt körülöttem és mégse küldtem el senkit az anyjába,szóval gyertek! SZÉT LEHET TÉPNI!


TOLERANCIA b@sszátokmeg! Mond valamit a szó? De úgy őszintén?! És még ti tartjátok magatokat intelligens,kultúrált embereknek....hogy szopatna meg titeket a rézf@szú bagoly! Egy rakás aberrált szerencsétlen! De tudjátok mit? Sokat tudtok az életről,tényleg! Viszont ez annak köszönhető,hogy ez a beteges viselkedés manapság már szinte divattá vált a magyaroknál! Annyira nehéz lenne néha emberként viszonyulni a másikhoz és elfogadni,hogy segítségre szorul? Ha meg nem tudsz érdemlegeset hozzáadni a válaszokhoz akkor....most figyelj....TARTSD MEG MAGADNAK A F@SZSÁGAID!

2013. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
Leftbehind, melyik volt az a fesztivál? Azért is érdekel, mert még csak most fog kezdődni a valódi fesztiválszezon és ahogy hallottam és tapasztaltam magam is, elvileg mindenki sokkal nyitottabb ott. Én személyesen eddig még csak a Hegyalján voltam, de ott az emberek legjava nagyon jó arc volt.
2013. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 LeftBehind ***** válasza:
53. Pannónia fesztivál
2013. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 LeftBehind ***** válasza:
Hegyaljára idén megyek én is,kb az lesz az utolsó mentsváram. Ha ott se jön össze semmi,akkor b@szhatom.....illetve nem
2013. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:

Ne így állj hozzá, hogy most vagy soha! Akkor marhára görcsös leszel! Inkább lazulj el, igyál egy kicsit, aztán kezdj el beszélgetni mindenkivel, akit szimpatikusnak találsz! Csak úgy, tét nélkül! akivel meg lehet, cseréljetek

e-mail-címet, Facebook-elérhetőséget, telószámot, bármit! nemcsak a csajokkal, a srácokkal is, ki tudja, melyiknek hány ismerőse van még, akár még segíthet is!

2013. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 LeftBehind ***** válasza:
Nézd,felvidéken élek szóval bármi lesz ott,tartós kapcsolat nem fog belőle kisülni és azárt most vagy soha,mert több fesztiválra nem lesz pénzem,a helyi csajoktól feláll a szőr a hátamon,ráadásul júliusban kezdek melózni szóval még annyi időm se lesz az egészre.
2013. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
Felvidék? Én azt hittem, a szlovákiai csajok normálisabbak.
2013. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 LeftBehind ***** válasza:
Normálisabbak persze vannak és már több éves párkapcsolatban élnek. Ez a későn érők átka,az összes jófej csajt elkapkodták,nekem meg maradt a selejt.
2013. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:

Nemcsak kapcsolatok alakulnak ki, hanem szakítanak is bőven.

Lehet, hogy esetleg kevés embert ismersz ott.

2013. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!