Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért taszítom az ellenkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszítom az ellenkező nemet?

Figyelt kérdés
Azt mondják szép vagyok, intelligens. (Nem beképzeltségből, vagy önteltségből írom) Igyekszem mindenkivel kedves lenni. A probléma az, hogy egy igazi lúzermágnes vagyok... CSAK olyan embereknek tetszem, akik elnyomottak és egyértelmű közeledésnek veszik, ha az udvariasság miatt kedves vagyok velük. Mások észre sem vesznek. (és nem azért, mert a sarokban meghúzódó kis szürke egérke lennék) Segítség! 19/L

2013. ápr. 16. 08:58
1 2
 11/15 anonim válasza:
Mi az hogy "elnyomottak"? Azért mert neked valamiért még nem jön be, senkit nem kell lenézni. Az ilyen idióták miatt nincs semmi önbizalma sok rendes srácnak. Nem tudom mire jó ez a lenéző, ledegradáló, önelégült stílus.
2013. ápr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A férfiak önbizalomhiányának is csakis a nők az okai. Az hogy miért csak nézik őket, mért nem szólítja le őket senki, köszönhetik az ilyen "széppéldány" fajtársaiknak is mint ez-e, ez a kérdező akárki...Még aki normális volna, annak is elveszik a kedvét az ilyen szarakodásaikkal.
2013. ápr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak nagyon válogatsz? Az előttem szóló mondott igazságot! Sok próbálgatás és elutasítás után elveszik az ember kedvét a kezdeményezéstől! Mert nagyon sokszor elutasítanak valakit akkor úgy van vele hogy meg sem próbálja inkább! Ha a nők választanak akkor miért nem ők kezdeményeznek? Egyszerűbb lenne mindenkinek! Vagy megnézném hogy veszi egy két nő ha őket utasítják el!
2013. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Elmondom, hogy felkötnék magukat az akasztófára, két három elutasítás után. ugyanúgy rettegnek, sőt még jobban cidriznek a pofárazuhanástól. Főleg amelyik tesz is sokat azért hogy nézzék valamibe, költ is sokat magára, gondolhatod ha ezeket a lányokat visszautasítanák, szerintem élve elégetnék magukat. Csak ugye a nőknek ott van az etikettes előny,hogy mindig ők a leszólított felek, így az önérzetük tökéletesen biztonságban van. Őket az ismerkedéssel egyszerüen nem lehet! tönkretenni pszichésen. Az hogy senki nem szólítja le, az még ugyanis nem jelenti azt,hogy senkinek nem kell. De ha konkrétan visszautasítást kap egy pali, az már eléggé kínos viszont!
2013. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 RaZeR1912 ***** válasza:
Ez a mai világ...És ez még fokozodik...-.-
2013. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!