Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért taszítom az ellenkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszítom az ellenkező nemet?

Figyelt kérdés
Azt mondják szép vagyok, intelligens. (Nem beképzeltségből, vagy önteltségből írom) Igyekszem mindenkivel kedves lenni. A probléma az, hogy egy igazi lúzermágnes vagyok... CSAK olyan embereknek tetszem, akik elnyomottak és egyértelmű közeledésnek veszik, ha az udvariasság miatt kedves vagyok velük. Mások észre sem vesznek. (és nem azért, mert a sarokban meghúzódó kis szürke egérke lennék) Segítség! 19/L

2013. ápr. 16. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem olyan biztos, hogy akiket te "lúzernek"titulálsz tényleg azok.26L
2013. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A "lúzermágnes" szónál már el is reszelted magad pl nálam.
2013. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tudod te mit jelent az elnyomott szó????
2013. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem csúnya vagy fogadd el!
2013. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
hülye p.csa vagy, nekem ez jött le
2013. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"egy igazi lúzermágnes vagyok"

Ezek után én azt gondolom, hogy azok a "lúzerek" valójában nyertesek, mert nem jöttek össze egy ilyen felszines kétszinű, inkább fekete patkánynak mondanálak, de inkább nem is fokozom tovább...

2013. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Fhu basz dmeg, ordítva menekülnék az ilyen nőtől, aki ilyeneket ír pedig nem vagyok egy alja....Nem beképzeltség mi, szerintem azok a lúzerek már rommá dicsértek téged, ezért lehet ilyen ordas nagy ego-d. Maguknak ásták meg a sírjukat ezek a csicska szarok, hogy ilyen jellemet kreáltak belőled....
2013. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Hülye pin@ vagy...
2013. ápr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én meg férfiként taszítom az ellenkező nemet, mert rettenetesen ronda vagyok. Na és. Beletörődtem, hogy sosem lesz párom, és akkor mi van? Te is törődj bele, vagy elégedj meg a "lúzerekkel".
2013. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hazudsz, már a kérdésedben. Ha taszítanád az ellenkező nemet, akkor a "looserek" se próbálkoznának be nálad. Ők is az ellenkező nem.


az hogy neked ilyen kibeb@szott magas elvárásaid vannak, az meg ne legyen már a másik fél problémája.

2013. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!