Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy ha flegma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha flegma vagyok a lányokkal, akkor szinte "vonzom", ha kedves vagyok akkor meg taszítom őket?

Figyelt kérdés

Mindig is flegma voltam, sose jelentett problémát a csajozás, de olvastam itt a gyk-n, hogy kb. minden csaj egy humoros, figyelmes, törődő és kedves pasira vágyik. Gondoltam én is ilyen leszek és én lehetek a "puncimágnes", de totális kudarc volt. Szó szerint menekültek előlem a nők, akik meg nem, azokkal se tudtam mit kezdeni.

MIÉRT mondják azt a nők amire NEM vágynak??


2011. márc. 25. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hódíthatsz meg minden nőt Don Juan:)
2011. márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert az eszük más mond mint a szívük.


Mikor ide írnak, az eszükre hallgatnak, mikor a valóságban eléjük kerül a pasi, a szívükre meg az ösztöneikre.


26/F

2011. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tudom elhinni. Annyian kérdezitek, mondjátok már ezt. Én még valahogy élőben nem nagyon figyeltem ezt, de én képtelen lennék vonzónak találni egy bunkó pasit. Tényleg bunkók? Szóval nem simán csak határozottak, kedvesen őszinték vagy mittudomén?
2011. márc. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha flegma pasival találkozok, akkor én is hasonlóval reagálok (amire a pasi ugyanúgy reagál), aztán lelépek, és pofára esik. Ez neked siker? És még csak át sem verem, mert nem húzogattam az agyát, nem hitegettem, csak felkeltette az érdeklődését a viselkedésem.

Normális pasikkal nem játszom el ugyanezt.


De bunkó pasi... utolsóval értek egyet. Kinek kell? Az hogy néz ki?

2011. márc. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy házibuliba egyszer csak dugni akartam, volt ott egy kiscsaj akivel totál bunkó voltam meg poénból elkezdtem fogdosni, annyira bejöttem neki hogy 1.5 évet jártunk.
2011. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a nők hülyék, de az ideírók természetesen mind kivételek, meg az ő barátjuk nem ilyen és nem kell általánosítani stb.
2011. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze!

Előzőnek igaza van!

2011. márc. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most dobtam egy olyan pasit, aki flegma volt. Valahogy nem indítják be nálam azt, hogy fussak utánuk. Ha tetszem,közölje, ha nem közli, nem bókol, úgy veszem, hogy nem jövök be neki. Nem fogok itt taktikázni, hogy vajon ő csak az az elérhetetlen típus-e, vagy tényleg nem vesz komolyan. Igazából gyűlölöm az ilyen pasikat, a hátam közepére sem :) Ez van :)
2011. márc. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Két típus van, akit vonz és akit nem vonz, de egyiknek se kell a flegma, bunkó stílus:) max. rövid ideig. Tegnapelőtt 09:13 1.5 évnél több lett? Nem:) akkor meg mit értél el? Semmit:) mivel véget ért:) Senkinek sem kell a bunkó! Max. egy darabig amíg kiéli magátXD Meghal az a kapcsolat:D
2011. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!