Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha jön veletek szemben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jön veletek szemben az utcán egy ellenkező nemű, akkor azt megnézitek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a szemébe néztek? Egyáltalán mitől függ, hogy ránéztek-e arra aki jön veletek szemben? Hogy jól néz-e ki, vagy tök mindegy milyen, akkoris megnézitek?
2010. nov. 14. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:

ránézni ránézek..leginkább azért, hogy ne menjek neki. :p

meg igen azért megnézem, hogy hogy néz ki. :)


15./L

2010. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
első a cipő :D ha a cipőrostán átmegy, akkor szem, de még akkor is nézhet bután, de én ja, szoktam a tekintetüket keresni. 20 f
2010. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én minden csajt megnézek legyen ronda szép stb 16F :)
2010. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak mert tök fura: Eddig mindig leütött fejjel mászkáltam, a földet néztem. De mostanában ha ránézek arra aki szembe jön velem, ők mindig megnéznek. De gondolom akkor azért, mert mindenkire ránézhetnek.
2010. nov. 14. 21:18
 5/10 anonim ***** válasza:

ja én is mindet megnézem a szépeket különösen:) a rondákat azért mert még nem láttam olyan rondát és elgondolkodok honnan jöhetett ez XD a szép csajokkal más van... ott csak olvadok:D

16/F

2010. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szemét nézem ha amúgy jól néz ki, de csak ha nagyon jó néz ki akkor vagyok olyan tahó, hogy feltűnően bámulom meg
2010. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Moszuke ***** válasza:

22/f


ha egy alacsony kövér disznó akkor nem nézem meg, mert arra neveltek hogy ne nézzek meg csúnya embereket.


ha magas jó megjelenésű végig nézek rajta gyorsan, majd a szemébe. ha találkozik a tekintetünk, finoman elnézek más irányba.. esetleg ha elbambulok akkor amíg el nem haladunk egymás mellett addig szemezünk.


magas+nagydarab pedig elég ritka, de azt is megnézem, csak nem úgy hogy:húde megbasznám hanem hogy:

hu anyád dejó lenne ekkora bicepsz.


na kb ennyi.

aztán életkor szerint:

időseket megnézem mennyire tipikus nagymamák vagy mennyire tipikus k*rvák.


fiatalokat (10-15) mindig megnézem és gondolkozom hogy hogy lehet ilyen idióta.. tisztelet a kivételnek


korombelieket megnézem, végigmérem.


nálam idősebbeket szintén megnézem:

próbálom elképzelni mért ilyen életuntak és vajon fiatalon hogy nézhettek ki.


és a külső és kor dolgot kombinálom. tehát hiába korom beli valaki ha alacsony és kövér nem fogom "megnézni"

és igen.. most lehet kiforgatni a szavaimat hogy ha öreg és magas meg vékony akkor beindulok:DD

2010. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan húúúb*meg típus, akkor természetesen a szemébe nézek. Most ismertem meg egy férfit, mindig tőlem kér öngyújtót, szerintem már észrevette, hogy csillog a szemem, remélem azért nem égek be :D
2010. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én szinte mindig. és épp a szemébe. 31 F
2010. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megnézem az embereket:

-olyanok, mint az átlag és nevetek rajtuk :)

-néha egy-egy szimpatikus(ritkán érzek szimpátiát emberek iránt) embernél elgondolkodok, milyen személyisége lehet...

-fiúknál...hm...elsőleg magasság, tekintet. :D

-a kisgyerekeket nézem meg mindig, főleg a lányokat. :) olyan csúnya gyerek voltam >.<


Mostmár tudom, miért néznek csúnyán az emberek. Kicsi vagyok, viszonylag dagi(160/58) és elég furcsa öltözködési szokásaim vannak(manókapucnitól a rock n roll szoknyáig, néha ezek egyben)... :D Ja, és szép sem vagyok. (H)

2010. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!