Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha láttok egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha láttok egy jó csajt ti is megnézitek?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre magamon, hogy van olyan lány (jó, az ritka) akiről alig bírom levenni a szememet olyan szép. Fényképen is képes vagyok 15percing nézni. Más is van így? A fiúkat szeretem... 15/L
2011. júl. 20. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Biztos, hogy csak a fiúkat szereted? A szép lányokat én is megnézem, de kb. ennyi a reakcióm: "Huh, jó nő!", és ennyi.
2011. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én max akkor nézek meg egy lányt az utcán, ha nagyon tetszik a cipője, ruhája, vagy ilyesmi:D

de egyébként attol hogy megnézel egy lányt, nem biztos hogy már leszbikus vagy. nem lehet hogy irigyled valamilyét, és probálnád leutánozni azért nézed, vagy ilyesmi?:-)

2011. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én is így vagyok

22/L

2011. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

igen! egyszerűen van bennünk egy irigység és mi is szeretnénk azért egy kicsit olyanok lenni.. olyasfélén "csodáljuk" őket mint egy sztárt a kifutón például.. énis megnézem ha szép a haja, jó az alakja, szép arcú, jók a ruhái.. néha szoktam olyanoktól ötletet meríteni (haj, ruha) akiket nem ismerek, mert a környezemben lévőket nem akarom leutánozni de a lányt az aluljáróból vagy a metróról most miért ne? nem ismerem...

nekem is van hogy alig tudom levenni róluk a szemem, utcán is, képen is..egyszerűen féltékeny leszek, és irigy...

2011. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nők sokkal jobban megnézik egymást, mint férfiak a nőket.. Gondolj bele, egy pasi végig néz a nőn, aztán eldönti, hogy vagy jó csaj vagy nem. Mi meg (én legalábbis) kielemzem a ruháját, sminkjét, haját, alakját, hogy miben jó, miben rossz, miben tér el az enyémtől, tetszik-e vagy nem. Ez nagyon sok dolog, de mi mégis képesek vagyunk bámulás nélkül pár pillanat alatt felmérni mindent. Na, ezt csinálják utánunk a pasik! :D
2011. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen, de nem az ilyen riba*cokat, hanem akik télleg szépek, aranyosak.
2011. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is leginkább azért nézem olyan sokáig, mert kielemezem minden porcikáját, természeti adottságait... Vagy például most a hátsómra edzek egy kicsit, és ha látok a strandon egy formás női popsit jól meg akarom nézni, hogy tudjam, nekem is olyan 'kell' :D
2011. júl. 20. 16:49
 8/10 anonim válasza:
Max ennyi: Wow milyen szép az arca! De jó a haja, nekem is olyan frizu kell.
2011. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is valahogy így vagyok vele de én inkább az utcán képeken annyira nem 15/F
2011. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Régebben olvastam egy jó idézetet, miszerint nem azért akarunk jól kinézni hogy tetsszünk a férfiaknak, hanem hogy jobban nézzünk ki a nőknél ;) ..amiben szerintem van igazság, s néha ezért nézem meg én is a nőket, akik tényleg igazán jól néznek ki :) neaggódj!
2011. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!