Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem, vagy nem? AZ első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, vagy nem? AZ első randin nem engedtem a csókot!

Figyelt kérdés
Fél éve megismerkedtem a munkahelyemen egy férfival(31).Végre elhívott randizni,és a végén kért egy "jó-éjt" puszit.Úgy éreztem,én is szeretném,de nem tettem meg,hogy adok neki egy csókot,mert nem akarom,hogy azt gondolja,már az első randin bedőlök neki.Jól tettem?Vagy kicsit lazábbnak kéne lennem?Én ilyen vagyok...nem tudok már az első randikon ágynak dőlni,és smárolni össze-vissza.Elég nagy tartásom van,és félénk is vagyok.Jól tettem,hogy nem adtam neki?Vagy majd "jön" amikor érzem? 22/N

2013. ápr. 11. 00:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Valamiért úgy érzem hogy szerinted r*bancok nem léteznek


Azt meg nem tudom hol írtam hogy egy csaj r*banc csak azért mert lefekszik egy olyan alakkal akit alig ismer


Akinek nem inge ne vegye magára.Sose értettem az ilyen embereket.Szerinted engem érdekel ha egy nő szidja a pasikat?Marhára nem

2013. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Téged nem érdekel, engem viszont érdekel.Mások vagyunk.


Devannak ribancok de az én olvasatomban mást jelent. ribanc az az a nő aki képes lefeküdni a barátnője pasijával, vagy pl.: nem azzal fekszik le akivel akar, hanem azzal akivel csak tud, stb.

2013. ápr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Az előttem szóló hölgynek üzenném. A férfiak, akiknek engeditek első alkalommal a szexet, az aztán vagy nem keres titeket, mivel megkapta amit akart, vagy tovább használ, mint eszközt. Ha viszont egy ilyen nő mellett megállapodik az a férfi, akkor egy papucs.

A kérdezőnek mondom, én férfi vagyok, és pl. sokkal jobban izgatják a fantáziámat azok a nők, akik nem engedik a csókot első randin, a szexet pedig akár hetekig, MIUTÁN ÖSSZEJÖTTETEK! Az ilyen lány való barátnőnek, és beléjük tudunk szerelmesek lenni. Mi fogna meg egy olyan nőben minket, aki első nap megadja magát? nem kihívás...Az ilyenek mindig csak egy menet lesznek mindenki számára, amivel amúgy nincsen baj, de azért mert te egy kiélt, 40 éves nő akarsz lenni, aki nem fogja megtalálni a szerelmet, és úgy érzed minden pasi kihasznált eddig, attól még nem kell elrontani normális lányok gondolkodásmódját.

2013. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Képzeljétek,volt második randi...sőt!Harmadik is! :) És azt mondta,hogy imádja bennem azt,hogy van tartásom,és izgalmas vagyok számára!Nem vagyok olyan lány,mint a többi! ;)
2013. ápr. 21. 23:54
 25/25 anonim ***** válasza:
hát ha ennyire ilyen vagy.. de simán belefér az első randin egy csók főleg ha fél éve ismeritek egymást és 22 vagy...
2013. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!