Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Engedtem, hogy megujjazzon....

Engedtem, hogy megujjazzon. Hogyan jobb vagy kibírható így is az első alkalom?

Figyelt kérdés
érdekes a kérdésem a lényeg, hogy még szűz vagyok és leszeretnék feküdni a barátommal már több mint 8hónapja együtt vagyunk, igazából félek, hogy nagyon fájni fog, mert nem engedtem, hogy megujjazzon, egyszerűen taszít, összerántom magam, megfeszülök, nem tudom, szerintetek, így mennyire lesz fájdalmas...
2008. júl. 24. 15:52
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem még úgy is eléggé fájt, hogy nálunk volt ujjazás.. Bár mindenki más, és lehet, hogy te pont azok közé tartozol akinek nem fog, mert ugye van ilyenis. Szerintem nem kéne ennyire tartanod az ujjazástól, ha megtörténne, akkor abból következtethetsz, hogy mennyire fog fájni ha majd nem az ujját rakja be.
2008. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!..Hány éves vagy?:)...Figyelj szerintem már eleve bebeszéled magadnak hogy nagyon rossz lesz és emiatt lehet nálad ez a rossz érzés:S..próbálj meg ellazulni és csak oda koncentrálni..és ha odakerül a sor csak akkor tedd meg ha te is akarod!..Az is lehet a baj hogy nem vagy még rá felkészülve:S..De szerintem pettingeljetek és próbálj meg lazítani..és tényleg csak akkor tedd meg ha úgy érzed!:)Sok sikert!puszi;)
2008. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

18 éves leszek, próbáltuk már és egy szintig el is jutottunk, de egyszerűen nem megy, mert ahogy írtam taszít...

szívesen várok még a véleményeteket mert érdekel...köszi :)

2008. júl. 24. 16:27
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze ha nem akarod akkor nem kell bedugnija az ujjät mär az is jo ha a csiklodat čs környékét jol megsimizi esetleg megpuszilgatja vagy benyalhat a bejäratba is és ha mär majd ezek utän nagyon nedves leszel biztos berakhatja nyugodtan finoman meglätod jo lesz
2008. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted hogy taszít?Nem kívánod?
2008. júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igazából romantikus típus vagyok, és valahogy nem tartom annak, hogy az ujjával nyújjon belém, meg nagyon érzékeny vagyok könnyen elkapok fertőzéseket pl.: balaton...meg hasonló, és az is hogy mennyi baktérium lehet az ujján, persze megmossa de akkor is..és nem is kívánom
2008. júl. 24. 16:59
 7/16 anonim válasza:
100%
És magadnak szoktad csinálni? Illetve próbáltad már? Tampont használsz vagy betétet? Mert ezektől is nagyban függ a dolog, viszont a lényeg mindenképpen az, hogy ne félj tőle, ne görcsölj rá ennyire a dologra és meglátod, nem lesz semmi baj, főleg, ha a barátod türelmes. Sok sikert!
2008. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Hogy kívánhatod azt amit nem is próbáltál soha? Ne aggódj ha megmossa a kezét nem fogsz elkapni ferőzést! Mért nem lehet az "romantikusan" csinálni? Ha fekszik melletted simogat és közben bedugja az ujját az mért nem romnatikus? Hisz közben ott van melletted, csókol és szeret. Simogatni sem szokta neked, vagy te neki?
2008. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

de szokta simogatni, ezekkel nincs semmi gond, és ahogy írtam próbáltuk már , csináltuk csak kértem, hogy hagyja abba, mert összerándulok és fáj, nem szoktam magamnak se, valahogy brrrr nem, és igen emiatt használok betétet, mert ehyszerűen nincs undorom magamban nyulkálni, persze a testem hozzám tartozik, de valahogy nem megy...és elmondtam barátomnak és ő is így vélekedig hogy nem szívesen csinálja...

igazából az érdekelne, hogy van -e így más is vagy csak én vagyok ilyen "béna"

2008. júl. 24. 18:02
 10/16 A kérdező kommentje:
amúgy mi az hogy átírják a kérdésem.. =/ :@
2008. júl. 24. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!