Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Engedtem, hogy megujjazzon....

Engedtem, hogy megujjazzon. Hogyan jobb vagy kibírható így is az első alkalom?

Figyelt kérdés
érdekes a kérdésem a lényeg, hogy még szűz vagyok és leszeretnék feküdni a barátommal már több mint 8hónapja együtt vagyunk, igazából félek, hogy nagyon fájni fog, mert nem engedtem, hogy megujjazzon, egyszerűen taszít, összerántom magam, megfeszülök, nem tudom, szerintetek, így mennyire lesz fájdalmas...
2008. júl. 24. 15:52
1 2
 11/16 anonim válasza:
68%
Ez érdekes.. Én is azt nézem, hogy amikor válaszoltam még nem így volt feltéve a kérdés!
2008. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyu...nekemis volt ilyen az elején hogy féltem meg nem kívántam meg minden ilyesmi...de pettingeltünk sokat...jobban megismertük egymást...és jobban megbíztam benne..és így el tudtam engedni magam!:)...Próbálj meg mindenképpen ellazulni és csak a pillanatnak élni!:)..Meglátod tök jó lesz minden!;)Puszi
2008. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők akik egyszerűen nem bírják elviselni ha valami bennük van... :S Remélem te még csak tapasztalatlan vagy. Próbálkozzatok, izgasson fel minél jobban, és ha fáj vagy ugyanígy "begörcsölsz" szex közben, várjatok még. Ne aggódj, nem fog emiatt jobban fájni, ha magát a szexet kívánod, csak az ujjazással van bajod.
2008. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Probalkozzatok meg. Sokan vannak igy az elejen. Lenyeg,hogy lazulj el es ha nem megy ne eroltessetek, mert akkor tenyleg nagyon fog fajni.
2008. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szia! Mi hónap után feküdtünk le egymással, és előtte már 3 hónapja pettingeltünk, azaz megujjazott a barátom. Én akkor véreztem néha, de nem fájt egyáltalán, és így amikor először szeretkeztünk nem véreztem egyáltalán. Amúgy azért fáj, mert nem vagy felizgulva, és ha össze is rántod magad, az eléggé azt jelzi, hogy nem vagy rá felkészülve. Hány éves vagy?
2008. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
már írtam, hogy hány éves vagyok, de akkor ismét 18 leszek...
2008. júl. 31. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!