Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz hogy nem engedtem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy nem engedtem meg a fiúnak hogy megcsókoljon?

Figyelt kérdés
Én még nem éreztem úgy hogy itt az ideje, nekem idő kell.
2013. ápr. 10. 21:14
 1/7 anonim válasza:

pont úgyan így voltam vele ma én is.

nem engedtem neki , egyáltalán nem gáz:))))

2013. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
eléggé,nem esik jól az embernek ha megakar csókolni te meg ellököd vagy elhajolsz..
2013. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekünk ez már az 5 . randi volt :(
2013. ápr. 10. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
hát akkor meg ne csodálkozz ha már félni fog próbálkozni és hagyni fog..
2013. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért ilyen esetben már nem próbálkozik többször valaki? :( Esélyes hogy dobni fog? :(
2013. ápr. 10. 21:28
 6/7 anonim válasza:
Én fiu vagyok és én ebből azt venném le hogy nem szeretsz. de mostmár nincs értelme ezen rágódni mert már nem lehet rajta változtatni legközelebb amikor taliztok te kezdeményezz.
2013. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért 5. randinál már bőven kéne csók. A fiú még rendes is, hogy nem hajtott még el.
2013. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!