Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a 4. randin engedem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a 4. randin engedem hogy megcsókoljon, könnyen adom magam?

Figyelt kérdés

Azelőtt nem csókolt meg, csak 2 arcra puszi volt.

20/L de még soha sem volt barátom.


2013. márc. 15. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%

én eleve nem foglalkoznék veled, ha 3. randin még nem volt csók, szóval, képzelheted a véleményem :D

F

2013. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nem hinném...de ezt neked kell érezni h szeretnéd e vagy sem:D

ebben nincsenek lépcsőfokok csak a balekok szerint

2013. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem, a 4. randin a csók már belefér. Nálam az elsőn is. De szex 2 hónap előtt nincs!!
2013. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%

Már az elsőn meg kellet volna tegye!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ezt a balféket :D

2013. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor engedd, amikor jónak érzed. Erre szerintem nincsenek objektív számadatok, mint ahogy nincs két egyforma randi se.
2013. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy ennyire kitartó a srác. A legtöbben már otthagytak volna, ha a 2-3. randin még csók sincs.
2013. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én az elsővel értek egyet:D Oké, hogy nem akarod, hogy könnyen kaphatónak tartson, de azt kéne megértened, és egy csomó másik lánynak még, hogy a túl sok játszmázásnak az lesz a vége, hogy a fiú azt hiszi, hogy nem kell neked, csak hülyíted.
2013. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az erkölcsös lányok a 10. előtt nem engedik.


Komolyra fordítva a szót, te biztosan nem adod könnyen magad. Nyugodtan engedheted - persze csak akkor engedd, ha érzed a szimpátiát és akarsz tőle valamit. De nem hiszem hogy 3 randi után ez kérdéses.

2013. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Atyavilág..Ha jól értem, meg sem próbálta, úgyhogy a srác is egy marha. Így meg a kérdés is felesleges. Az a kérdés, hogy vajon ez a fiú miért nem csókolt meg a 4. randin sem. Erre tudom a választ, béééna.
2013. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ha hiszitek ha nem, mikor szóba került hogy ő már idejének érzi (én is amúgy) és megkérdezte mi a véleményem, azt mondta ő vár még ha korai számomra, és türelmes lesz velem.


Pedig volt már neki több kapcsolata is.

2013. márc. 15. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!